Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Electra **** Grécko Chalkidiki StavrosTermíny a ceny

Hotel Electra **** Grécko Chalkidiki Stavros

V skratke o hoteli

Rodinný hotel Electra na gréckom polostrove Chalkidiki ponúka čisté a príjemné prostredie, ktoré vo vás zanechá spomienky na pohodovú letnú dovolenku. Hotel stojí v pokojnej časti letoviska Stavros, ktoré obklopujú borovicové lesy. Hotel má krásny bazén, bar a reštauráciu. Výhodou je, že časť personálu hovorí po česky, takže nemusíte mať obavy z toho, ako sa dorozumiete. Zapáčia sa vám aj novozrekonštruované izby a neďaleká pláž. Zamierte na letnú dovolenku na Chalkidiki s cestovnou kanceláriou Satur.

Poloha

Milý menší hotel Electra stojí v tichšej časti letoviska Stavros s krásnym výhľadom na zalesnené hory. Výhodou jeho polohy je, že stojí mimo rušnej hlavnej cesty, takže si svoj pobyt v ňom vychutnáte bez rušivého hluku z ulice. Rušnejšia časť centra sa od hotela nachádza asi 200 metrov.

Dĺžka transferu

60

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Hotel
Hostí v hoteli Electra privíta pekná vstupná hala s recepciu, kde stretnete aj česky hovoriaci personál. K vybaveniu hotela patrí výťah, reštaurácia, bar, slnečná terasa, bazén. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Hosťom je k dispozícii parkovisko. V hale sú k dispozícii na predaj domáce tradičné handmade výrobky ako džemy, med alebo cukrovinky.
Reštaurácie
Všetky jedlá v hlavnej reštaurácii sú inšpirované buď tradičnou gréckou kuchyňou, alebo v sebe majú prvky európskej kuchyne. Relax a dobré nápoje si môžete dopriať aj v snack/pool bare. Za príplatok hotelom organizovaný grécky večer.
Bazény
Na slnečnej terase sa môžu hostia slniť alebo si zaplávať vo vonkajšom bazéne so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky na terase sú zdarma.
Šport & zábava
V blízkosti hotela hostia nájdu tenisové kurty, basketbalové a volejbalové ihrisko (za doplatok).

Ubytovanie

Hostia ocenia novo zrekonštruované a pohodlne zariadené dvoj- a trojlôžkové izby superior s možnosťou prístelky. Trojlôžkové izby majú pevné lôžka. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu, WC, SAT TV, chladničku a rýchlovarnú kanvicu.

Stravovanie

V cene zájazdu sú služby Light All Inclusive: • raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu • nápoje počas poskytovania jedál (alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, voda v karafách, filtrovaná káva, čaj)

Pre deti

HOTEL ELECTRA MÁ PRE DETI PRIPRAVENÉ
• detský bazén
• lunapark, ktorý sa nachádza asi 200 metrov od hotela je za poplatok
• detská stolička
• postieľka je na vyžiadanie a zdarma

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená krátkou prechádzkou (cca 350 metrov). Výhodou však je to, že ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma (po zakúpení nápoja v plážovom bare). Hostia môžu využiť ponuku vodných športov, ktoré sú za poplatok. Ďalšia piesočnatá pláž, ocenená "modrou vlajkou" je vzdialená cca 10 minút.

Možnosť obsadenia 1

AA

Možnosť obsadenia 2

AAc

Možnosť obsadenia 3

AAA

Možnosť obsadenia 4

AAAc

Možnosť obsadenia 5

AAcc

Oficiálne hodnotenie

***

Pláž

****

Pre deti

***

Oficiálne hodnotenie

***

Miesto pobytu

****

Naše hodnotenie

***

Pláž

*****

Pre deti

****

Miesto pobytu

*****

Naše hodnotenie

****

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Cena zahŕňa

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Cena nezahŕňa

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do dvoch rokov sú poplatky vo výške 50 eur na osobu, pre deti od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako päť rokov 190 eur na osobu.

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -