Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Playas de Guardamar *** Španielsko Costa BlancaTermíny a ceny

Hotel Playas de Guardamar *** Španielsko Costa Blanca

Pláž - nádherná pláž s jemným pieskom obklopená unikátnymi prírodnými pieskovými dunami • pozvoľný vstup do mora • plážový servis za poplatok

Stredisko - Rodinný hotel je postavený v unikátnej chránenej prírodnej oblasti priamo pri nádhernej pieskovej pláži. Je výbornou voľbou pre pokojnú rodinnú dovolenku. Mestečko Guardamar s reštauráciami a nákupnými možnosťami je vzdialené približne 2 km.

Ubytovanie - zrenovované 2-lôžkové izby pre 2 až 4 osoby • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • klimatizácia • SAT TV • trezor za poplatok • balkón • všetky izby s výhľadom na more

Doplňujúce informácie -

Naše hodnotenie - ***

Klub Leto - Hotel je zaradený do siete Klubu Leto.

Fakultatívny výlet - Delfínia šou – Mundomar - Zaručenú zábavu zažijete v tematickom parku Mundomar v Benidorme. Skvelá šou delfínov, exotických papagájov a tuleňov. Nájdete tu aj zvieratká ako tukan, lemur, korytnačky, surikaty, plameniaky, tučniaky a mnoho iných.

Fakultatívny výlet - Ostrov pirátov - Na Costa Blance sa nachádza desiatka prírodných parkov, z ktorých najznámejší je Isla de Tabarca. Na ostrov s dĺžkou 1 750 m sa dostanete najrýchlejšie z prístavu Santa Pola. Za dvadsať minút prejdete z jednej časti ostrova na druhú, popri pobreží s krištáľovo čistým morom a prekrásnou prírodou.

Fakultatívny výlet - To najlepšie z Alicante - Počas panoramatickej jazdy mestom budete mať možnosť vidieť býčiu arénu a Hrad sv. Barbory z 13. storočia. Prejdete sa historickou štvrťou mesta okolo Calle Labradores, uvidíte prekrásne parky a dominantu mesta, promenádu Esplanade of Espana, ktorá pozostáva zo 6,5 miliónov dlaždíc bielej, červenej a čiernej farby a je lemovaná vysokými palmami. Budete môcť obdivovať starú štvrť mesta, gotickú baziliku Santa Maria či ochutnať miestnu delikatesu – mliečny nápoj „horch“ vyrábaný z orechov.

Fakultatívny výlet - Valencia - Celodenný výlet do 3. najväčšieho mesta Španielska, z ktorého pochádza typické španielske jedlo paella. Uvidíte unikátnu gotickú stavbu Lonja de la Seda, ktorá bola zaradená na zoznam UNESCO, katedrálu Seu, zachovalú bránu Serranos, prejdete sa centrom mesta s prekrásnymi parkami, fontánami a záhradami až na obľúbený trh Mercado central. Nasleduje prehliadka modernej časti – Mesta umenia a vedy, ktoré sa rozprestiera na ploche 350 tisíc km2 a je najväčším kultúrno-vzdelávacím komplexom v Európe.

Fakultatívny výlet - Zábavný park Terra Mítica - Jeden z najväčších zábavných parkov v Európe ponúka celo-dennú zábavu pre deti aj dospelých. Je tematicky rozdelený do troch zón - egyptská, grécka a rímska a ponúka viac ako 30 atrakcií vrátane horských dráh, ruského kola, voľného pádu a jazdy cez umelú rieku.


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Bratislava - Alicante a späť, 7x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta, animácie Klubu Leto v termíne 27.06.-05.09.2018.

Cena nezahŕňa

Povinný servisný poplatok - osoba od 2r. 189 EUR, dieťa 0-2r. 45 EUR, komplexné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -