Vyhľadávanie zájazdu

Počet termínov vyhovujúcich kritériám

Hotel Playas de Torrevieja *** Španielsko Costa BlancaTermíny a ceny

Hotel Playas de Torrevieja *** Španielsko Costa Blanca

Pláž - nádherná piesková pláž cca 250 m od hotela • pozvoľný vstup do mora • plážový servis za poplatok

Stredisko - Moderný hotel je známy kvalitnými službami a príjemnou atmosférou. Mestečko s reštauráciami a nákupnými možnosťami je vzdialené približne 5 km a medzinárodné letisko 55 minút od hotela.

Ubytovanie - priestranné 2-lôžkové izby s obývacou izbou pre 2 až 4 osoby • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • klimatizácia • SAT TV • trezor za poplatok • balkón s výhľadom na more • rodinné izby až pre 6 osôb na vyžiadanie

Doplnujúce informácie -

Naše hodnotenie - ***+

Fakultatívny výlet - Aqualandia Benidorm - Jeden z najväčších aquaparkov v Španielsku ponúka desiatky tobogánov, šmýkačiek, vodných atrakcií, kamikadze, kapsulový tobogán ako i najvyšší tobogán v Európe. Plavky, dobrá nálada a hor sa do aquaparku Aqualandia Benidorm.

Fakultatívny výlet - Delfín šou Mundomar - Zaručenú zábavu zažijete v tematickom parku Mundomar v Benidorme. Skvelá šou delfínov, exotických papagájov a tuleňov. Nájdete tu aj zvieratká ako tukan, lemur, korytnačky, surikaty, plameniaci, tučniaky a mnoho iných.

Fakultatívny výlet - Kartagena - Jedno z najstarších miest Španielska založené Kartágincami s bohatou kultúrou a históriou sa hrdí významným rímskym divadlom, ale i majestátnym prístavom. Nevynecháme ani vyhliadku nad mestom, prejdeme sa tradičnými španielskymi uličkami, no bude čas aj na nákupy alebo oddych pri káve. Zaujímavou možnosťou je aj plavba katamaránom z Kartagenského prístavu.

Fakultatívny výlet - Lodný výlet na ostrov Tabarca - Poldenný výlet na najmenší osídlený ostrov Španielska s pirátskou históriou. Vyplavíme sa na katamaráne z mestečka Santa Pola. Samotná plavba na ostrov trvá asi pol hodiny, počas ktorej môžete obdivovať malebné pobrežie a krištáľovo čisté more. Na mieste je voľný čas na kúpanie, šnorchlovanie, alebo na prechádzku malým mestečkom s bielymi domčekmi s kostolíkom sv. Pedra a Pabla z 18.storočia, či relax pri dobre vychladenom drinku.

Fakultatívny výlet - Valencia - Tretie najväčšie mesto Španielska s výnimočnou atmosférou Vás zaiste ohúri. Kombinácia histórie, kultúry, ako i moderného umenia a športu. Uvidíme katedrálu, starú časť mesta, tradičnú tržnicu, ale i modernú časť mesta vedy a umenia. Nielen futbalový klub FC Valencia, ale i tradičná gastonómia a pohostinnosť vytvárujú v tomto meste nezabudnuteľnú atmosféru. V centre bude aj voľný čas na nákupy, kávu či oddych.

Fakultatívny výlet - Zábavný park Terra Mítica - Jeden z najväčších zábavných parkov v Európe ponúka celodennú zábavu pre deti aj dospelých. Je tematicky rozdelený do troch zón - egyptská, grécka a rímska a ponúka viac ako 30 atrakcií. Od ruského kola cez horské dráhy a voľný pád až po zjazd cez umelú rieku a množstvo kolotočov všetkých rozmerov. Zaručená zábava na tých najlepších atrakciách.


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Bratislava - Alicante a späť, 7x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta.

Cena nezahŕňa

Povinný servisný poplatok - osoba od 2r. 189 EUR, dieťa 0-2r. 45 EUR, komplexné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň.Page created in 0.185423 seconds.