Vyhľadávanie zájazdu

Počet termínov vyhovujúcich kritériám

Hotel Playas de Torrevieja *** Španielsko Costa BlancaTermíny a ceny

Hotel Playas de Torrevieja *** Španielsko Costa Blanca

Pláž - nádherná piesková pláž 150 m od hotela • pozvoľný vstup do mora • plážový servis za poplatok

Stredisko - Moderný hotel je známy kvalitnými službami a príjemnou atmosférou. Mestečko s reštauráciami a nákupnými možnosťami je vzdialené približne 5 km a medzinárodné letisko 55 minút od hotela.

Ubytovanie - priestranné 2-lôžkové izby s obývacou izbou pre 2 až 4 osoby • kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy • klimatizácia • SAT TV • trezor za poplatok • balkón s výhľadom na more • rodinné izby až pre 6 osôb na vyžiadanie

Doplnujúce informácie -

Naše hodnotenie - ***+

Fakultatívny výlet - Elche - Poldenný výlet do 20. najľudnatejšieho mesta v Španielsku. Mesto sa pýši približne 300 tisíc palmami a vďaka bohatým palmovým hájom bolo zaradené na zoznam UNESCO. V starej časti mesta navštívite prekrásny kostol sv. Maria, mestský park a Huerto del cura - umelecké Záhrady kňazov.

Fakultatívny výlet - Čokoládová Villajoyosa - Villajoyosa je malé prímorské mestečko, ktoré patrí k najpôvabnejším miestam v regióne Alicante. Mesto bolo kedysi známe rybolovom, dnes nesie prívlastok „mesto čokolády“, a to vďaka vysokej produkcii čokoládovej delikatesy Valor. V miestnom múzeu čokolády sa dozviete o jej príprave, o kakau, z ktorého sa vyrába a nájdete tu najlepšiu zbierku strojov používaných pri jej spracovaní.

Fakultatívny výlet - To najlepšie z Alicante - Mesto založené Rimanmi bolo kedysi známe ako Lucentum, mesto svetla. Počas panoramatickej jazdy mestom budete mať možnosť vidieť býčiu arénu a hrad sv. Barbory z 13. storočia. Prejdete sa historickou časťou mesta okolo Calle Labradores, uvidíte niekoľko prekrásnych parkov a dominantu mesta, promenádu Esplanade of Espana, ktorá pozostáva zo 6,5 milióna dlaždíc bielej, červenej a čiernej farby a je lemovaná vysokými palmami. Budete môcť obdivovať starú štvrť, gotickú baziliku Santa Maria či ochutnať miestnu delikatesu - mliečny nápoj „horch“ vyrábaný z orechov.

Fakultatívny výlet - Valencia - Celodenný výlet do 3. najväčšieho mesta Španielska, z ktorého pochádza typické španielske jedlo paella. Uvidíte unikátnu gotickú stavbu Lonja de la Seda, ktorá bola zaradená na zoznam UNESCO, katedrálu Seu, zachovalú bránu Serranos, prejdete sa centrom mesta s prekrásnymi parkami, fontánami a záhradami až na obľúbený trh Mercado central. Prehliadka modernej časti Mesta umenia a vedy, ktoré sa rozprestiera na ploche 350 tisíc m2 a je najväčším kultúrno-vzdelávacím komplexom v Európe.


Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Bratislava - Alicante a späť, 7x ubytovanie s all inclusive, služby delegáta.

Cena nezahŕňa

Povinný servisný poplatok - osoba od 2r. 189 EUR, dieťa 0-2r. 45 EUR, komplexné poistenie 2,50 EUR / osoba a deň.Page created in 0.884674 seconds.