Vyhľadávanie zájazdu

Oasi Azzurra Village *** Taliansko SicíliaTermíny a ceny

Oasi Azzurra Village *** Taliansko Sicília

Rodinný hotel pozostávajúci z troch častí, zariadený v typickom stredomorskom štýle je ideálna voľba pre strávenie pravej rodinnej dovolenky. Nachádza sa v stredisku San Saba, ktoré je výnimočné pre svoju polohu medzi Punta Faro a Capo Milazzo. Leží v severnej časti Sicílie, tam kde úžina Messina spája Kalábriu a Sicíliu. Nachádza sa pri štrkovo-piesočnatej pláži, od ktorej ho oddeľuje len miestna pobrežná komunikácia. Samotné stredisko San Saba je vzdialené 1km od hotela. Hotel ponúka športové vyžitie pre dospelých aj deti. Príjemná rodinná atmosféra, zábava, chutné jedlo, krásne a čisté more je výborný predpoklad na strávenie ideálnej dovolenky na Sicílii.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, à la carte reštaurácia, snack bar, pizzeria, bar na pláži, bazén, terasa, slnečníky a ležadlá na pláži a pri bazéne zdarma, stolný tenis, detské ihrisko, plážový volejbal, minimarket, herňa, amfiteáter, WiFi na recepcii, úschovňa batožiny, animácie, miniklub, diskotéka. Za poplatok: vodné športy na pláži, práčovňa a čistiareň.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-3 prísteliek, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha, WC), telefón, SAT-TV, minichladnička, kuchynský kút (za poplatok).

Stravovanie:
hotel sa ponúka s plnou penziou (vrátane nápojov k obedu a veceri) - raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy a večere formou servírovaného menu.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***+: Výborný rodinný hotel, ktorý je určený tým, ktorí milujú športy, zábavu, výborne sicílske jedlo a pravú dovolenkovú atmosféru, ktorú si v tomto hoteli určite užijete. Ideálne miesto na strávenie dovolenky s deťmi, pre ktoré je pripravený kvalitný animačný program, piesočnatá pláž s prímesou štrku a priezračné more priamo pred hotelom. Určite nezabudnite na návštevu prístavu Messina len 22 km od hotela, odkiaľ je očarujúci výhľad na blízku Kalábriu, pobrežie Tyrhenského mora, či návštevu majáka Punta del Faro. 

Cena zahŕňa:                             
- leteckú dopravu z Bratislavy a späť                             
- ubytovanie 7 nocí                             
- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta                             
- stravovanie podľa výberu                             
- poistenie insolventnosti                              
                             
Cena za základné lôžko nezahŕňa:                            
Povinné príplatky:
                              
- servisné poplatky (letiskové, aktuálny palivový, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba nad 2 r. 189 €, 0-2 platí len manipulačný poplatok 60 €  
- palivový príplatok (cena palivového príplatku závisí od výšky ceny ropy a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).                             


Povinné príplatky na mieste:

- Miestna komunálna a pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu od 0,5 € do 10 € na osobu a deň. Za deti do 12 rokov je taxa znížená, alebo oslobodená.  CK Solvex účtovanie výšky poplatku nemože ovplyvniť.                                
- V niektorých apartmánoch sa platí vratný depozit - platba na mieste. Depozit bude vrátený pri odchode, ak bude apartmán nepoškodený. CK Solvex výšku depozitu nemože ovplyvniť. 


Nepovinné príplatky:                              
- komplexné cestovné poistenie 2,50 Eur/ os./deň


Doplňujúce informácie:

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky.                           
- Do ubytovacej kapacity je možné obsadenie osôb, vrátane detí do 2 rokov, len do výšky počtu lôžok a prísteliek                             
- Dieťa na pevnom lôžku platí 90% z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.                            
- Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85% z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.                             
- Dospelá osoba na prístelke platí 85% z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.

- Príplatok za raňajky, večere, obedy, All Inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.                          
- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny.


- Aktuálna cena za základné lôžko je platná pri zakúpení cestovného poistenia. Ak si klient nezakúpi cestovné poistenie, aktuálna zľava sa zníži o 2%. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -