Vyhľadávanie zájazdu

Počet termínov vyhovujúcich kritériám

Porto Carras Grand Resort Meliton ***** Grécko Chalkidiki Porto CarrasTermíny a ceny

Porto Carras Grand Resort Meliton ***** Grécko Chalkidiki Porto Carras

V skratke o hoteli

Pohodlný hotel Meliton obľúbený hlavne medzi rodinami s deťmi je súčasťou veľkého komplexu Porto Carras Grand Resort. Ten sa nachádza na polostrove Sithonia, ktorý je ústrednou časťou gréckych Chalkidík. V areáli rezortu, ktorý obklopuje bohatá zeleň, sa nachádza až 27 kilometrov cyklistických trás. Obklopuje ho pohorie Mount Meliton a modrý záliv Toroneos. Stredisko ponúka aj tri heliporty, dve vodné cesty a prístav.

Poloha

Rozsiahly areál Porto Carras Meliton sa nachádza 120 kilometrov od Thessalonik. Dva hotely – Porto Carras Meliton a Porto Caras Sithonia spoločne s luxusnou vilou stoja v areáli s rozlohou 1763 hektárov, čo je rozloha ako 2850 futbalových ihrísk. Len krátka 15-minútová prechádzka po pláži oddeľuje rezort od letoviska Neos Marmaras. Do dva kilometre vzdialeného mesta sa môžete vybrať aj loďkou, cena plavby je cca 3 eura.

Dĺžka transferu

90

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Hotel
V komplexe Porto Carras Meliton sa nachádza súkromný prístav, ochutnať môžete vlastné medzinárodne ocenené vína. Milovníci golfu si užijú 18-jamkové golfové ihrisko. Nájdete tu aj jazdeckú akadémiu, tenisový klub, wellness centrum, letné kino, bowling. Wi-Fi pripojenie je zdarma. V hoteli sú tri reštaurácie, niekoľko barov, minimarket a bazény.
Reštaurácie
V hoteli Porto Carras Meliton sú tri reštaurácie. Athos je bufetová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky a večere. News Café je denný bar spojený s reštauráciou, kde hrá živá hudba tradičné grécke a medzinárodné hity. V samoobslužnej reštaurácii sa podávajú obedy. Súčasťou sú aj tri bary, dva v hoteli a jeden pri bazéne. Na pláži sa občerstvíte v Meliton Beach bare.
Šport & zábava
Pre svojich hostí ponúka hotel Porto Carras Meliton aj niektoré menej časté športové aktivity. Aktívny oddych si doprajete na 18-jamkovom golfovom ihrisku. Zajazdiť si môžete v jazdeckej akadémii. Tenisový klub poskytuje až deväť tenisových kurtov. Okrem toho tu nájdete aj potápačské centrum a námornícky klub. Zabaviť sa môžete aj v letnom kine alebo pri bowlingu.
Wellness & Spa (za poplatok)
V hoteli Porto Carras Meliton sa nachádza wellness centrum (vstup nad 16 rokov), ktoré zaberá ploch 4700 metrov štvorcových. Nájdete tu krytý bazén s morskou vodou, bazén určený na thalassoterapiu, bazén s vysokým obsahom soli, jacuzzi, saunu, parný kúpeľ, trysky, dve fitness centrá s výhľadom na prístav. 27 miestností ponúka širokú škálu procedúr. Do centra patrí aj manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Ubytovanie

Pohodlne zariadené veľké izby majú mramorovú kúpeľňu, sušič na vlasy, trezor, telefón, SAT TV, rádio, minibar, individuálnu klimatizáciu, protihlukové okná, zariadený balkón, sofu. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.
Typy izieb
Hotel Porto Carras Meliton má k dispozícií niekoľko typov izieb:
Deluxe Guestroom má rozlohu 32 – 36 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Výhľad máte na golfové ihrisko alebo more či prístav.
Junior Suite má rozlohu 42 – 44 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacia sofa - vhodné len pre deti). Izby majú výhľad na golfové ihrisko alebo more či prístav.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Porto Carras Meliton je formou light all inclusive. To zahŕňa:
• raňajky formou bufetu
• obedy formou bufetu
• večere formou bufetu
• 1 nápoj počas obedov a večerí (voda, nealkoholický nápoj alebo pohár vína)

Pre deti

• aquapark s 3 toboganmi (v hoteli Sithonia)
• detský bazén
• detské ihrisko
• detská stolička
• detská postieľka
• detské menu
vláčik po rezorte

Pláž

Pred hotelom Porto Carras Meliton na Chalkidiki sa rozprestiera deväť kilometrov vlastných pláží s 25 zátokami. Pláž pred hotelom má hrubý piesok. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma. Pláže sú ocenené "modoru vlajkou".

Možnosť obsadenia 1

AA

Možnosť obsadenia 2

AAc

Možnosť obsadenia 3

AAA

Možnosť obsadenia 4

AAcc

Možnosť obsadenia 5

AAAc

Oficiálne hodnotenie

*****

Kvalita služieb

*****

Pláž

*****

Pre deti

*****

Miesto pobytu

*****

Naše hodnotenie

*****+

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Cena zahŕňa

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10-krát, 11-krát, 14-krát) ubytovanie, stravovanie - light all inclusive,  poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur

Cena nezahŕňa

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Doplatok pre dieťa do 2 rokov je vo výške 50 eur na osobu, pre dieťa od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu a pre cestujúcich starších ako 5 rokov 190 eur na osobu.

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.Page created in 0.201138 seconds.