Vyhľadávanie zájazdu

Počet termínov vyhovujúcich kritériám

Rubi Platinum SPA Resort ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Rubi Platinum SPA Resort ***** Turecko Kemer

Základné informácie - www.rubiplatinum.com

Popis - Vzdialenosť od letiska: 95 km Najbližšie mesto (km): Avsallar Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha - V exkluzívnom hoteli majú hostia k dispozícii 3 tematické reštaurácie, 4 bary a cukráreň, vonkajšie bazény, 2 detské bazény, 2 bazény pre najmenších, zábavný park pre deti, akvapark. Hotel odporúčame aj náročnejším klientom. Na športové vyžitie slúži fitness centrum, pilates, jóga, squash, tenisové kurty, basketbal, lekcie tanca, šípky, plážový volejbal a za poplatok vodné športy na pláži (windsurfing, parasailing, wake board, banán, water a jet ski). Hostia môžu za poplatok využívať služby SPA centra (vnútorný bazén, vírivka, parný a turecký kúpeľ, relaxačné zóny, kozmetický salón, masáže). Plážový servis je poskytovaný pri bazéne a na pláži zdarma. O pestré celodenné aktivity pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím. Wifi je bez poplatku.

Pláž - Hotelový komplex sa nachádza v stredisku Avsallar, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 95 km.

Vybavenie izieb - Štandardná izbaLuxusne zariadené klimatizované izby s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo), s kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, LED SAT TV, telefónom, Wifi pripojením, setom na prípravu kávy a čaju, denne dopĺňaným minibarom, trezorom a balkónom. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v junior štúdiách pre 4 osoby.

Strava - Nachádza sa priamo pri súkromnom zálive s pieskovo-kamienkovou plážou s mólom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

Šport a zábava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej kuchyne formou bufetu. K dispozícii sú 3 á la carte reštaurácie, cukráreň a 5 barov.  

Wellness - Bez poplatku využívajú Quercia mini klub (4 – 12 rokov), akvapark, detský bazén so šmykľavkami, detské animácie a detskú reštauráciu. Za poplatok je k dispozícii detská opatrovateľka.

Pre deti - Zdarma môžete využiť hotelové denné a večerné animácie, nočné zábavy, rôzne hry. Pilates, jóga,  zumba,  tenisové kurty, basketbal, lekcie tanca, šípky, plážový volejbal, lukostreľba, mini golf,  a za poplatok vodné športy na pláži (windsurfing, parasailing, wake board, banán, water a jet ski).

Web - Bez poplatku môžete relaxovať vo vnútornom bazéne a vo vírivke. Ostatné služby SPA centra sú spoplatnené: turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť, soľná miestnosť, masáže, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra a služby kaderníka. 


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.Page created in 0.194115 seconds.