Vyhľadávanie zájazdu

2-dňový zájazd do PrahyTermíny a ceny

2-dňový zájazd do Prahy

Popis -

Jednodňový zájazd k našim susedom do Čiech. Spoznajte krásy Brna a užite si jedinečný muzikál s pesničkami od legendárnej skupiny Queen - We Will Rock You.

V cene je zahrnuté:
• doprava luxusným klimatizovaným autobusom
• prehliadka mesta Brno so sprievodcom
• vstupenka na muzikál We Will Rock You
• zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb.z

Program zájazdu:
Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do krásneho mesta Brno. Navštívime Katedrálu sv. Petra a Pavla na vŕšku Petrov, ktorá patrí medzi najkrajšie dominanty centra Brna. Okrem obdivovania samotnej sakrálnej architektúry, ponúka katedrála i stálu expozíciu klenotov, možnosť nazrieť do miestnej krypty či vystúpiť na vyhliadku do jednej z 84 metrov vysokých veží, ktorá ponúka ohromujúci výhľad na centrum mesta. Následne sa presunieme na hrad Špilberk, hrad a pevnosť v jednom, týčiaca sa nad Brnom. Pre mnohých návštevníkov je najzaujímavejšia kapitola, kedy bol Špilberk väzením pre tých najhorších väzňov. Prejdeme na Starú radnicu, Brnenský orloj a návštívime unikátnu kostnicu kostola sv. Jakuba, ktorá pripomína Parížske katakomby.

V podvečerných hodinách presun do DRFG multifunkčnej arény na predstavenie We Will Rock You, kde zaznejú legendárne hity ako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Ga Ga, We Are the Champions, Somebody to Love alebo Flash prvýkrát v češtine a samozrejme so živou kapelou. Muzikál nie je príbehom skupiny Queen, ale rozpráva dej zo vzdialenej budúcnosti, v ktorej sa skupina prenasledovaných Bohema snaží obnoviť zakázanú hudbu a objaviť posledný existujúci hudobný nástroj, gitaru Briana Maya.
Tento prestížny muzikálový projekt zastrešuje jeden z najúspešnejších českých režisérov a producentov Petr Novotný, ktorý má na svojom konte českej premiéry takých svetových hitov ako sú Les Misérables - Bedári, Jesus Christ Superstar alebo Fantóm opery.

V hereckom obsadení figurujú hviezdy českých muzikálov aj mladí talentovaní speváci - Bohouš Josef, Jan Kopečný, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Markéta Procházková, Petr Kutheil, Peter Pecha, Veronika Vyoralová, Johnny Rose a ďalšie. Na javisku vystúpi spolu 30 účinkujúcich, 8 zboristov a 7 muzikantov.

Po predstavení presun na Slovensko.


V cene nie je zahrnuté: 
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov)
• prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď.
• miestenka v autobuse (môžete si zvoliť presné miesto) - 5 € / osoba
• odporúčané vreckové min. 30 € na osobu


Príplatky za nástupné miesta:
• Bratislava - bez príplatku
• Trnava - 5,00 €
• Nitra - 7,00 €Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -