Vyhľadávanie zájazdu

Adaaran Select Hudhuranfushi - Garden Villa **** Maledivy Severný malé AtolTermíny a ceny

Adaaran Select Hudhuranfushi - Garden Villa **** Maledivy Severný malé Atol

Adaaran Select Hudhuranfushi ****, Maledivy-severný malé Atol - Popis: obľúbený rezort (800 x 400 metrov) s 137 plážovými a 40 vodnými vilami sa nachádza na severnom Malé atole na ostrove „Bieleho zlata“ Lhohifushi v blízkosti korálovej zátoky. Je vzdialený 19 km od medzinárodného letiska v Malé, transfer rýchloloďou cca 30 minút.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, 3 bary, bazény, detský kútik, internet, obchod so suvenírmi, zlatníctvo, práčovňa, kúpele, fitness centrum, potápačská škola.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: centrum vodných športov (šnorchlovanie, windsurfing, kitesurfing, kánoe, stand up paddle board a iné), potápanie, tenisový kurt, plážový volejbal, squash, badminton, futbal, gulečník, stolný tenis, šípky, diskotéka, živá hudba, karaoke, plážové party, ukážky varenia a prípravy koktejlov.

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Banyan (medzinárodná kuchyňa), celodenné občerstvenie, nealko nápoje, základný výber alkoholických nápojov. Reštaurácie a bary v resorte: Indian Pavilion (indická, rezervácie vopred), Lohis Wave (raňajky a obedy, pizza), Beach Grill (ľahšie občersvenie na pláži, sendviče a šaláty), Sunset Restaurant (exkluzívne pre hostí Ocen Villas), Hiyala Bar (24 hodín otvorený bar s ponukou alko aj nealko nápajov) a Tiki Bar (koktejly, shisha bar).

- Vybavenie izieb: všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, mini barom (za poplatok), SAT-TV, fénom, trezorom, telefónom a setom na prípravu čaju a kávy. V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Garden Villa. Ubytovanie vyššej kategórie za príplatok.

- Maximálne 1 prístelka na izbe.

- https://www.adaaran.com/selecthudhuranfushi/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -