Vyhľadávanie zájazdu

Akka Hotels Alinda ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Akka Hotels Alinda ***** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Kemer (7 km) Typ pláže: piesočnato-štrková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - AKKA Hotel Alinda sa nachádza v jednej z najznámejších oblastí Antalye v Kemeri - Kiris priamo na brehu rieky, obklopený pomarančovníkmi a vlastnou súkromnou plážou. Názov 5-hviezdičkového hotela AKKA Alinda pochádza z historického názvu a je v blízkosti starožitného mesta. Hostia, ktorí chcú preskúmať okolie, si môžu vychutnať okolité zátoky Olympus a Phaselis.

Poloha - Hotel je vzdialený od letiska Antalya 65 km, od centra Antalye 44 km a od mesta Kemer 7 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

Pláž - Hotel leží priamo na piesočnato – štrkovej  pláži. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 2 à la carte reštaurácie (rybia, francúzska), k dispozícii sú 3 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke, kaviareň.

Pre deti - Detský klub (4–12 rokov), animácie, bazén, ihrisko, detský bufet, diskotéka. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness centrum, plážový volejbal, tenisové kurty, stolný tenis, billiard. Motorizované vodné sporty sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - Pre viac informácií: www.akkahotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -