Vyhľadávanie zájazdu

Akkadian Boutique Hotel ***** Grécko, MykonosTermíny a ceny

Akkadian Boutique Hotel ***** Grécko, Mykonos

Hotel Akkadian je nový 5-hviezdičkový hotel ktorý otvára svoje brány aby  svojím klientom ponúkol možnosť  zažiť neopísateľnú dovolenku  na prekrásnom ostrove Mykonos Akkadian Boutique Hotel sa nachádza v meste Mykonos 550 metrov od pláže Megali Ammos. Akkadian je miesto inšpirované mystickým Orientom s azúrovou paletou Egejského mora. Medzinárodné letisko Mykonos je vzdialené 1 km.

Vybavenie:
24- hodinová recepcia, reštaurácia, bar, snack bar, terasa, záhrada,  špeciálny jedálny lístok ( na vyžiadanie), raňajky servírované na izbe, služba budenia, klimatizácia,  WI-FI v celom objekte, nefajčiarske priestory, bezplatné parkovisko, TV- SAT, telefón, odhlučnené izby, ležadlá, vonkajší bazén

Ubytovanie:
klimatizované luxusné 2- lôžkové izby, izba deluxe double s výhľadom na bazén, izba deluxe double room so súkromným bazénom, suita s možnosťou jednej prísteľky.

Stravovanie:
Hotel sa ponuka s RAŇAJKAMI

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Luxusný 5- hviezdičkový hotel ponúka svojim klientom oázu pokoja s výbornými službami a príjemným personálom  na čarovnom ostrove Mykonos. Medzi obľúbené miesta a zaujímavosti v okolí ubytovania Akkadian Boutique patria pláže Korfos a Agios Charalabos a veterné mlyny na Mykonose.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- palivový, emisný, hygienicko-bezpečnostný a servisný príplatok (napr. pobytová taxa, registračný poplatok, bezpečnostná taxa, transfery, popr. iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy). Ceny príplatkov závisia od aktuálnej taxy letísk, leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môžu sa v priebehu sezóny zmeniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -