Vyhľadávanie zájazdu

Al Qasr Madinat Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty DubaiTermíny a ceny

Al Qasr Madinat Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty Dubai

Al Qasr Madinat Jumeirah *****, Dubaj - Popis: Al Qasr je hlavným hotelom komplexu troch hotelov Madinat Jumeirah Rezortu. Ponúka 298 prepychových izieb, Arabian izby na nižších poschodiach majú výhľad na lagúnu a záhrady. Oceán izby (za príplatok) na vyšších poschodiach s výhľadom na more. V záhradách rezortu sú vodné kanály, na ktorých Vás vozia loďky.

- Vybavenie: 18 reštaurácií a barov; 4 bazény v rozľahlej záhrade, obchody, fitnes, sauna, vonkajší amfiteáter. Súčasťou hotela je špičkové Spa a Wellness centrum. Niekoľkokrát denne zadarmo transfer do centra Dubaja.

- Pláž: dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteraky zdarma c rámci celého komplexu.

- Zábava a šport: vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kajaky), 2 kurty na squash, 5 tenisových kurtov, zdarma vstup do aquaparku Wild Wadi.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, obedy a večere za príplatok, možnosť stravovania a la carte.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, varná kanvica, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých + 2 deti.

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -