Vyhľadávanie zájazdu

Al Qasr Madinat Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty DubaiTermíny a ceny

Al Qasr Madinat Jumeirah ***** Spojené arabské emiráty Dubai

Al Qasr Madinat Jumeirah *****, Dubaj - Popis: Al Qasr je hlavným hotelom komplexu troch hotelov Madinat Jumeirah Rezortu. Ponúka 298 prepychových izieb, Arabian izby na nižších poschodiach majú výhľad na lagúnu a záhrady. Oceán izby (za príplatok) na vyšších poschodiach s výhľadom na more. V záhradách rezortu sú vodné kanály, na ktorých Vás vozia loďky.

- Vybavenie: recepcia (24/7), služba concierge, zmenáreň, 5 reštaurácií, bar, Sinbad´s Kids Club, detský bazén, luxusné Talise Spa centrum, zdarma vstup do aquaparku Wild Wadi. Niekoľkokrát denne zadarmo transfer do centra Dubaja.

- Pláž: 2 km dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky zdarma v rámci celého komplexu.

- Zábava a šport: fitness centrum, skupinové tréningy (bodypump, pilates, joga, TRX, zumba), vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kajaky), 2 kurty na squash, 5 tenisových kurtov, luxusné Talise SPA centrum.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, obedy a večere za príplatok. V hoteli sa nachádzajú tieto reštaurácie a bary: Arboretum (hlavná rešt. s medzinárodnou kuchyňou), Pierchic (talianska, nad morom, dostupná po móle, vstup detí od 12 r.), French Riviera (francúzska, v blízkosti pláže), Pai Thai (thajská), The Hide (americká, steakhouse), Al Fayrooz Lounge (lounge bar s terasou).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, varná kanvica, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých + 2 deti. Všetci hostia ubytovaní v tomto hoteli majú vstup zdarma do Wild Wadi Waterpark. Základným typom ubytovania je Arabian Deluxe Room, za doplatok možné ubytovanie vo Family izbách, Club Rooms alebo suitách.

- https://www.jumeirah.com/en/stay/dubai/jumeirah-al-qasr

deň 1 - VIEDEŇ/PRAHA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO PRAHY/VIEDNE: Transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne/Prahy.



Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -