Vyhľadávanie zájazdu

Albatros Citadel ***** Egypt Hurghada Sahl HasheeshTermíny a ceny

Albatros Citadel ***** Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Poloha - Hotel je situovaný priamo pri pláži, vo vzdialenosti asi 20 km južne od centra Hurghady a asi 17 km od letiska. Hostia môžu využiť hotelový autobus do Hurghady (za poplatok).

Vybavení - Rozľahlý hotelový komplex postavený v štýle stredomorskej osady disponuje vstupnou halou s recepciou, lobby barom, obchodíkmi, zmenárňou, hlavnou reštauráciou, dvomi a la carte reštauráciami, kaviarňou, barmi, orientálnym kútikom s vodnými fajkami (zdarma) a konferenčnou miestnosťou. K hotelovému zariadeniu patrí vonkajší bazén so sladkou vodou (v zime vyhrievaný) a dva bazény s morskou vodou, bary pri bazéne a detský bazén. Pre deti je určený detský bazén a miniklub s ihriskom.

Pokoje - Izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, fén) a sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, telefónom, individuálnou klimatizáciou, minibarom (nealkoholické nápoje sú denne dopĺňané zdarma), sadou na prípravu kávy a čaju a trezorom (zdarma). Každá izba má balkón alebo terasu. Všetky typy izieb sú s výhľadom na more. LAN pripojenie na izbe je zdarma. K dispozícii sú tiež priestrannejšie izby na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Dlhá piesočnatá pláž so vstupom do mora cez koralové podložie (odporúčame obuv do vody) sa nachádza priamo pri hoteli. Na pláži sú k dispozícii sprchy a plážový bar. Hostia môžu využiť ideálne podmienky na šnorchlovanie. Plážový servis je poskytovaný bezplatne.

Sport - Hotel pre svojich hostí zabezpečuje pravidelné denné a večerné animačné programy a diskotéku. Hosťom je k dispozícii fitness, stolný tenis, tenisové kurty, športové aktivity v bazéne počas dňa, výlety na bicykli, biliard alebo plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy, potápačské centrum, spa a wellness centrum (parné kúpele, sauna, masáže) či jazda na koni. Hotel na vyžiadanie umožňuje službu stráženie detí (za poplatok). Vo vybraných priestoroch hotela je WiFi pripojenie zdarma. Bezpečnostné schránky na recepcii sa poskytujú bezplatne. Ležadlá, slnečníky, podložky a osušky pri bazéne a na pláži môžu hostia využívať zdarma.

Stravování - All inclusive, ktoré zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu skoré aj neskoré raňajky po obede ľahké občerstvenie, odpoludňajšiu kávu, čaj, zákusok, zmrzlinu pre deti a polnočný snack Súčasťou sú miestne a vybrané dovozové rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–02.00 hod.) Hostia majú možnosť večerať v reštaurácii a la carte (je nutná rezervácia).

Děti - detské ihrisko, detský bazén, miniklub

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -