Vyhľadávanie zájazdu

Albatros Ocean View **** Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar KiwengwaTermíny a ceny

Albatros Ocean View **** Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar Kiwengwa

Užite si ničím nerušenú dovolenku na exotickom Zanzibare. Hotel Albatros ocean view ponúka  pokojné ubytovanie v kombinácii moderného a taranského štýlu. Z každej izby v hoteli sa vám naskytne pohľad na pláž a Indický oceán.

Poloha:
Hotel sa nachádza na jednej z najkrajších pláží na Zanzibare v letovisku Dongwe, asi 4,5 km od centra Pingwe. V blízkosti hotela nájdete reštaurácie a kaviarne. Letisko a historické mesto Stone Town s obchodmi, trhmi, reštauráciami a starovekou architektúrou sú vzdialené 60 km od hotela.

Vybavenie:
18 izieb, recepcia, WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, vonkajší kozub. Za poplatok: vybavenie na grilovanie, masáže, čistiareň, práčovňa, fax, fotokopírovanie.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prístelky (18 m2), rodinné izby (28 m2, 2 miestnosti, max. 4+0), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, minibar, trezor, siete proti komárom, pohovka, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na širokej piesočnatej pláži s jemným, bielym pieskom. Plážový servis ako ležadlá a osušky sú k dispozícii zadarmo. Vybavenie na vodné športy, šnorchlovanie a potápanie sú za poplatok.

Albatros Ocean ViewUpozornenie:
Podmienky cestovania na Zanzibar počas covid-19 opatrení - TU


 

Cena zahŕňa:
leteckú dopravu na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s prestupom, stravu a nápoje na palube lietadla, transfer na Zanzibare letisko – hotel – letisko,  ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, asistenciu partnerskej CK (AJ).  


Cena nezahŕňa:
vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD elektronicky vopred), fakultatívne výlety a safari, pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc, cestovné poistenie.


Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších/lacnejších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Cenovú ponuku vieme upraviť na požadovaný termín, leteckú spoločnosť, odletové miesto. Ceny za nadštandardné ubytovanie spracujeme tiež podľa vašich požiadaviek na vyžiadanie. Hotely a letenky z našej ponuky sú vždy na spätné potvrdenie.
Pripravíme Vám zájazd na mieru podľa Vaších preferencií:


Letecké spoločnosti: Ethiopian Airlines, Qatar Airways, Austrian Airlines a iné.

Odletové miesta: Viedeň, Budapešť, Praha, Varšava.

Dĺžka pobytu: ľubovoľne voliteľném od 5 nocí a viac.

Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

Happy Travel COVID GARANCIA:
100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom. Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -