Vyhľadávanie zájazdu

Alf Leila Wa Leila **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Alf Leila Wa Leila **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel sa nachádza v pokojnej časti letoviska, 20 minút jazdy od centra Hurghady a 15 minút od letiska.

Vybavení - Hotelový komplex po rekonštrukcii postavený v štýle rozprávok Tisíc a jednej noci, je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou a zmenárňou, hlavná reštaurácia, reštaruácia á la carte s ponukou talianskej, ázijskej a orientálnej kuchyne, 9 barov umiestnených v areáli hotela, snack bar na pláži, kaviareň, čistiareň, kozmetický salón, kaderníctvo, internetové pripojenie , obchody, konferenčná sála.

Pokoje - Komfortne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, trezorom, minibarom, fénom, telefónom a balkónom alebo terasou. Možnosť ubytovania v rodinnej izbe na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza 900 m od hotela. K dispozícii shuttle service každých 20 minút zadarmo.

Sport - Šesť vonkajších bazénov (z toho štyri v zimnom období vyhrievané), sauna, para, masáže, tenis, basketbal, biliard, stolný tenis, aerobic, vodná gymnastika, divadlo, animačné programy, večerné predstavenia, vodné športy na pláži. Možnosť využívania veľkého aquaparku vo vedľajšom hoteli Jungle Aqua Park zadarmo.

Stravování - All inclusive, ktoré zahŕňa: - raňajky, obedy a večere formou bufetu - miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa - ľahké občerstvenie počas dňa - 12:00 - 18:00 hod. zmrzlina- 15:00 - 17:00 hod. palacinky

Děti - Bazén, šmýkľavky, ihrisko, miniclub, animačné programy.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -