Vyhľadávanie zájazdu

Alp Pasa Hotel **** Turecko AntalyaTermíny a ceny

Alp Pasa Hotel **** Turecko Antalya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 15 km Najbližšie mesto (km): Antalya 150 m Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 400 m

Základné informácie - Tento špeciálny hotel prestavaný zo starého osmanského kaštieľ sa nachádza v pokojnom, romantickom a autentickom Kaleiçi, v starom historickom srdci Antalye. V dostupnosti najdôležitejších historických, zábavných a nákupných miest v Antalyi, ponúka moderné, štýlové a pokojné útočisko v centre mesta. Budova hotela pochádza z 18. storočia a vyznačuje sa jedinečnou historickou architektúrou v harmónii s luxusnými detailmi. Hotel ponúka izby vyzdobenými v osmanskom štýle, mystickú reštauráciu a skanzen, v ktorom boli počas rekonštrukčných prác objavené historické zvyšky. Hotel má nádvorie zdobené autentickými mozaikovými kameňmi, terasu na opaľovanie a bazén.

Poloha - Hotel sa nachádza 15 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 150 m od centra Antalye.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Vybavenie izieb - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 400 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 400 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je bar pri bazéne.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra sú k dispozícií za poplatok.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami, polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večerí a plnou penziou, ktorá je obohatná aj o obedy. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web -  https://www.alppasa.com/


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -