Vyhľadávanie zájazdu

Alpin **** Bulharsko Borovets - lyžovačkaTermíny a ceny

Alpin **** Bulharsko Borovets - lyžovačka

Hotel Alpin je príjemný luxusný štvorhviezdičkový hotel Alpin je situovaný priamo pri lyžiarskom svahu a zjazdovkách Sitnyakovo a Martinovi Baraki, v blízkosti centra nádherného horského strediska Borovets. Atmosféra hotela je nesmierne príjemná, pokojná a útulná, môžete si tu oddýchnuť po náročnom dni na svahu a načerpať nové sily napríklad aj v hotelovej saune. Lyžiarské stredisko ponúka množstvo príležitostí nie len pre skúsených lyžiarov, ale aj pre tých menej zdatných, či dokonca pre rodiny s deťmi. Na večernú prechádzku malebného strediska Borovets, s bohatou ponukou nákupných možností, obchodíkov, barov či nočných klubov sa môžete vydať po vynikajúcej večeri v niektorej z miestnych reštaurácii. Jedinečnú atmosféru, ktorú toto horské stredisko ponúka nájdete už v pešej dostupnosti priamo od hotela a zaručene strávite jednu z Vašich najkrajších zimných dovoleniek.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, a la carte reštaurácia, príjemný lobby bar, wellness s vírivkou, relaxačné masáže, parný kúpeľ, aromaterapia, relaxačná miestnosť, WiFi pripojenie na internet, letná záhrada, slnečná terasa, detské ihrisko, parkovisko, úschovňa lyží. Za poplatok: vírivka, masáže, sauna, parný kúpeľ, práčovňa, čistiareň, požičovňa lyží.

Ubytovanie:

dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky a štúdia pre maximálne 4 osoby, satelitná TV, WiFi pripojenie na internet, ústredné kúrenie, minibar, telefón, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušičom na vlasy, bezplatnými toaletnými potrebami, uteráky, psedenie a balkón alebo terasa s výhľadom na nádherné okolie hotela, zjazdovky a hory. Komplex ponúka aj 8 viliek, ktoré sa nachádzajú v rekreačnej dedine s maximálnym obsadením 5-7 osôb. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.Stravovanie:
RAŇAJKY


Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: Ak ste hľadali perfektný hotel pre Vašu zimnú dovolenku a komfort pre celú Vašu rodinu, hotel Alpin Borovets je tou správnou voľbou. Krásna a elegantná zmes tepla a pohodlia, štýlu a vycibrenosti ponúka vynikajúce podmienky pre každého, kto túži stráviť fantastickú dovolenku v obklopení majestátnych lesov hory Rila, priamo pri vyhľadávanom lyžiarskom svahu. Vďaka skúsenému personálu, príjemnej jedinečnej hotelovej atmosféry a svojmu osobitnému prístupu je preferovaným miestom pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitu vo všetkých aspektoch. Hotel Alpin je známy ako jeden z najlepších butikových hotelov a snaží sa udržať si svoju povesť najkvalitnejšími službami pre svojich klientov.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -