Vyhľadávanie zájazdu

Amsterdam Manor Beach Resort *** ArubaTermíny a ceny

Amsterdam Manor Beach Resort *** Aruba

Amsterdam Manor Beach Resort ***, Aruba - Popis: príjemný hotel postavený v koloniálnom štýle so 72 izbami sa nachádza priamo na pláži Eagle Beach, cca 5 km od Oranjestad.

- Vybavenie: súčasťou hotelového areálu je bazén s malým vodopádom, detský bazén, 2 reštaurácie, 2 bary, minimarket a obchod so suvenírmi. Lehátka a slnečníky zdarma k dispozícii pri bazéne. Internet za poplatok.

- Pláž: priamo pri hoteli nájdete bielu piesočnú pláž Eagle Beach - jedna z najkrajších pláží karibských ostrovov. Lehátka a slnečníky na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: All Inclusive zahŕňa: kajak, šnorchlovanie, horské bicykle. Hotel organizuje raz týždenne barbecue a zábavný tematický večer.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky formou bufetu v reštaurácii Mango, obedy a večere À la carte v reštaurácii Mango, raz týždenne večera À la carte v reštaurácii Passions, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, klimatizácia, kuchynský kút s chladničkou, TV, telefón, trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar, balkón / terasa s výhľadom do záhrady alebo na more. Apartmány majú naviac oddelenú spálňu.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby.

- https://www.amsterdammanor.com/

deň 1 - VIEDEŇ - ORANJESTAD: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

deň 2 - POBYT NA ARUBE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

deň 8 - ORANJESTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -