Vyhľadávanie zájazdu

Andakira Hotel Phuket - Phi Phi Bay View Resort Phi Phi - Sand Sea Resort KrabiTermíny a ceny

Andakira Hotel Phuket - Phi Phi Bay View Resort Phi Phi - Sand Sea Resort Krabi

Phi Phi Bay View Resort ***, Phi Phi - Popis: príjemný rezort sa nachádza v háji kokosových paliem a kešuovníkov. Štýlové bungalovy sú umiestnené v stráni nad peknou piesočnatou plážou a všetky smerujú na zátoku Ton Sai ostrovček Phi Phi Leh. V základnej ponuke je ubytovanie v horných radách v bungalovoch Superior. Spodné rady bungalovov Deluxe sú na vyžiadanie a za príplatok. Prístup k hotelu je z prístavu loďou s výstupom do vody alebo peši cca 800m s odvozom batožiny. Resort má celkom 81 bungalovov.

- Vybavenie: reštaurácia s príjemným posedením, trezory na recepcii, internet za poplatok.

- Pláž: piesočná, s belostným koralovým pieskom, priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: bazén v priľahlom hoteli Arayaburi, potápačské stredisko, vodné športy.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, varná kanvica, terasa so slnečníkmi a ležadlami.

- Na izbe maximálne 3 osoby.

- https://www.phiphibayview.com/

Andakira Hotel ***, Phuket - Popis: hotel leží v srdci najrušnejšieho letoviska ostrova Phuket, na Patongu. Nákupné centrum je vzdialené len pár krokov od hotela rovnako ako možnosti dennej i nočnej zábavy. Vybrať si môžete z 200 moderne zariadených izieb a apartmánov. V základnej ponuke sú izby Superior, kde môžu byť ubytované len 2 osoby, prístelka je možná len v izbách Deluxe za príplatok.

- Vybavenie: reštaurácia s ponukou thajskej a medzinárodnej kuchyne, bar pri bazéne, kde si môžete vybrať z bohatého nápojového lístku, obchodné centrum, konferenčná miestnosť, zmenáreň, čistiareň, pripojenie k internetu.

- Pláž: piesočná pláž je vzdialená približne 400 metrov od hotela. Je možné využiť hotelový transfer na pláž.

- Zábava a šport: vonkajší bazén s vírivkou, detský bazén, široká ponuka vodných športov na pláži.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV SAT, DVD, telefón, minibar, kávovar, pripojenie k internetu, fén.

- http://andakirapatong.andakiragroup.com/

Sand Sea Resort ***, Krabi - Popis: vitajte v hoteli Sand Sea Resort, na magickom mieste a na jednej z najkrajších pláží sveta. Hotel je posadený v prírode, kde skaly vybiehajúce z mora obklopujú bungalovy z jednej strany a belostná piesočná pláž s krištáľovo čistým morom z druhej strany. Do hotela sa dostanete iba z lode, z ktorej vystupujete na pláž priamo pred hotelom. Do centra pláže Ao Nang je možné sa dostať loďou za cca 15 minút, ktoré jazdia celý deň za poplatok 100 THB/osoba/1 cesta. Sand Sea Resort ponúka 123 izieb a bungalovov o veľkosti 40 - 48 m2 v štyroch typoch ubytovanie. V základnej ponuke sú bungalovy Superior s výhľadom do záhrady. Za príplatok sú možné priestrannejšie Deluxe bungalovy alebo Deluxe izby v budove vhodné pre rodiny s 2 deťmi.

- Vybavenie: reštaurácia (nie sú k dispozícii alkoholické nápoje), konferenčná hala, trezor na recepcii, čistiareň, zmenáreň, obchodík.

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén,masážne centrum, možnosť vodných športov na pláži, hotel poriada kurzy thajského varenia a horolezecký výcvik. V blízkosti niekoľko potápačských centier.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, terasa s výhľadom do záhrady, TV, chladnička s minibarom, telefón, kávovar, fén.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko, odlet na Phuket, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program na ostrove Phuket.

deň 7 - PHUKET - PHI PHI: Raňajky, transfer lodí (2 hod.) Na Phi Phi, ubytovanie.

deň 8 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi.

deň 10 - PHI PHI - KRABI: Raňajky, transfer lodí (3 hod.) Na Krabi, ubytovanie.

deň 11 - KRABI: Raňajky, voľný program na Krabi.

deň 14 - KRABI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko v Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE :Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -