Vyhľadávanie zájazdu

Andaman White Beach Resort **** Thajsko PhuketTermíny a ceny

Andaman White Beach Resort **** Thajsko Phuket

Andaman White Beach Resort **** - Popis: tento príjemný hotel je situovaný v tropickej záhrade priamo pri pláži s výhľadom na Andamanské more. V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie a bary. Vzdialenosť od medzinárodného letiska Phuket je 20 minút. V základnej ponuke sú izby typu Superior s výhľadom na more, na vyžiadanie a za príplatok možné objednať izby s vlastným jacuzzi či vily na pláži.

- Vybavenie: recepcia, 2 reštaurácie, Coconut Bar, wellness centrum s ponukou thajských masáží, ležadlá a slnečníky pri bazéne, Wi-Fi pripojenie.

- Pláž: veľká piesočná pláž priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: veľký vonkajší bazén, fitness centrum, stolný tenis, na pláži vodné športy.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnost stravovania À la carte.

- Vybavenie izieb: izby zariadené v modernom thajskom štýle, vybavené TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávačom, kúpeľňou so sušičom vlasov a WC, minibarom, trezorem, varnou kanvicou a balkónom alebo terasou.

- Web hotela: https://www.andamanwhitebeach.com/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t ryžu zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si Prezrite kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket, ktorý je turistami nazývaný perlou v Andamanskom mori. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

deň 14 - PHUKET - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy (Viedne).

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -