Vyhľadávanie zájazdu

Antares **** Taliansko, Sicília LetojanniTermíny a ceny

Antares **** Taliansko, Sicília Letojanni

Rodinný hotel Antares je vybudovaný na kopci  a môže sa pochváliť jedinečným a nádherným výhľadom na mesto Letojanni či záliv Taormina. Užívať si môžete krásne krištaľovo čisté more či večeru pri západe slnka z terasy hotela.  

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Letojanni, centrum tohto mestečka je vzdialené od hotela 500m, kde nájdete tradičné bary, reštaurácie, obchody i kaviarne. Najbližšie nákupné možnosti sú aj v živšom meste Taormina, ktoré je vzdialené 5 km od hotela. Letisko v Catanii je vzdialené 45 km od hotela.

Vybavenie:
hotelový komplex je súčasťou 3 hotelov (Antares, Le Terrazze, Olimpo - prepojené sú panoramatickou lanovkou a nachádza sa hotel v jeho spodnej časti), 114 izieb, recepcia, výťah (z hotela, dole na parkovisko), reštaurácia, lobby s WiFi, bar, bazén, detský bazén, vntúrotný bazén, animácie, miniklub, fitnes Za poplatok: SPA centrum, solárium, masáže, sauna,vnútorný bazén a fitness (pri all inclusive zdarma), internetový kútik

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpelňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu (raňajky a večere), za pírplatok all inclusive. Podrobný rozpis služieb dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnato - kamienková pláž je vzdialená od hotela 300m. Na pláž sa dostanete výťahom z hotela na parkovisko a ďalej krátkou prechádzkou. Plážový servis ako ležadlá a slnečníku sú spoplatnené.

Antares


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP.

Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 17.5.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -