Vyhľadávanie zájazdu

Aparthotel Villaggio Le Palme *** Taliansko Kampánia, Ascea MarinaTermíny a ceny

Aparthotel Villaggio Le Palme *** Taliansko Kampánia, Ascea Marina

Rýchly popis:

Villaggio Le Palme leží priamo pri pláži v centre mestečka Ascea Marina. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
komplex sa nachádza na 10 000 m2 pozemku v Národnom parku Cilento v centre mestečka Ascea Marina, priamo pri pláži,  od mestečka Salerno asi 70 km, od letiska v Neapole asi 150 km.

Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar na pláži, spoločenská miestnosť s TV, bazén, bazén pre deti, detské ihrisko, basketbalové ihrisko, tenisové kurty, animačné programy, parkovisko.

Apartmány:
Mono pre 2-4 osoby pozostáva z izby s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a kuchynským kútom. Bilo pre 2-5 osôb sa skladá z izby s manželskou posteľou, obývacej izby s 2 lôžkami, alebo poschodovou posteľou a prístelkou. Kuchynský kút je na krytej terase. Monolocal a bilocal sú murované bungalovy. Cottage 5 je drevený domček, kde je obývacia izba s kuchynským kútom, izba s manželským lôžkom, izba s poschodovou posteľou a prístelkou. Všetky typy majú vlastné sociálne zariadenie, TV, klimatizáciu a terasu.

Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:
súkromná piesočnatá pláž s kamienkami, plážový servis v cene od 22.5-15.9. vrámci klubovej karty.

Doprava:
individuálna.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klubová karta od 22.5-15.9., animácie, plážový servis (slnečník, kreslo, ležadlo), záverečné upratovanie, wi fi, parkovisko, asistenčná telefónna služba. Zvieratá nie sú povolené.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste),   Odporúčaný doplatok:  komplexné cestovné poistenie  (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/osoba/deň, alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/osoba/deň. Asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.  Zvieratá nie sú povolené. Upozornenie: prvý a posledný deň pobytu je vždy v nedeľu.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Ascea je malebné antické mestečko postavené vysoko nad morom. Prvé zmienky o tomto letovisku pochádzajú z roku 1277. Jeho moderná, vzdialenejšia prímorská časť s novo-postavenými vilkami, pobrežnou promenádou, mnohými obchodíkmi a reštauráciami sa nazýva Ascea Marina

Fakultatívne výlety:
Ostrov Capri – celodenný výlet autobusom a loďou na ostrov Capri, kde vás okrem Augustových zá- hrad, Villy Jovis (bývalá rezidencia cisára Tibéria) a výhľadu na nádherné biele skaly Faragliony nadchne aj jaskyňa Grotta Azzura. Pompeje, Vezuv, Herculaneum a degustácia vín – celodenný výlet s výstupom na Vezuv. Prehliadka vykopávok antického mesta na úpätí Vezuvu – Pompeje, prehliadka Herculaneum a nakoniec degustácia typických kampánskych vín. Neapol s návštevou sopky Vezuv – celodenný výlet do metropole Kampánie. Neapol ponúka mnohé historické pamiatky a kostoly na každom kroku, charakteristické úzke uličky s miestnym koloritom. V popoludňajších hodinách odjazd k najznámejšej sopke v Európe - Vezuv.


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie na 7 nocí s príslušnými službami. Povinné príplatky: hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 5 EUR, pobytová taxa a poplatky splatné na mieste (informácie v CK). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/osoba/deň, pripoistenie asistencie k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -