Vyhľadávanie zájazdu

Apartmánový dom Hrebienok Resort **** Slovensko Vysoké Tatry Starý SmokovecTermíny a ceny

Apartmánový dom Hrebienok Resort **** Slovensko Vysoké Tatry Starý Smokovec

Úvod - Starý Smokovec je najstaršou tatranskou obcou a administratívnym centrom Vysokých Tatier. Pohodlná pozemná lanovka "zubačka" na Hrebienok, denná a nočná sánkovačka patria k najlepším zimným zážitkom v tomto stredisku. Hrebienok, najobľúbenejšie miesto zimných turistických vychádzok k Vodopádom studeného potoka či vysokohorské chaty.  "

Poloha - Moderný apartmánový dom postavený v roku 2016 je umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci.

Stravovanie - Individuálne. Možnosť prípravy vlastnej stravy v plne vybavenej kuchyni v každom štúdiu/apartmáne, príp. možnosť dokúpiť polpenziu v reštaurácii Soul.

Vybavenie a služby hotela - Recepcia (od 8:00 do 22:00), Lobby bar (od 8:00 do 22:00), detský kútik (nepretržite), reštaurácia Soul, kaviareň a cukráreň U Elišky, predajňa Košiarik, Wi-Fi v celom objekte zdarma, parkovanie v garáži za poplatok (9 €/24 hodín).

V skratke o hoteli - Apartmánový dom je zložený z dvoch častí a má štyri poschodia. Objekty sú spojené prechodovou chodbou s recepciou a lobby barom. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektu tvoria obchody a reštaurácie.

Vybavenie izieb - Štúdio pre 2 osoby: rozmer izby 27 m2, kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor, WC s kúpeľňou - sušič vlasov, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby, v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývacie potreby.Štúdio pre 2 +2 osoby: rozmer izby 30 – 35 m2, kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, rozkladací gauč, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor, WC s kúpeľňou - sušič vlasov, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby, v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná konvica, umývacie potreby.Štúdiový apartmán pre 2+2 osoby: rozmer obývacej izby 23 – 30 m2, rozmer spálne 13 m2, kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, rozkladací gauč, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor, WC s kúpeľňou - sušič vlasov, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby, v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná konvica, umývacie potreby.

Poznámka - 20% zľava v reštaurácii Soul, 30% zľava v Aquacity Poprad.


Celková cena zahŕňa - Prenájom štúdia. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Celková cena nezahŕňa - Povinné doplatky: Miestny poplatok (platba na mieste).Ostatné doplatky: Domáce zviera po konzultácii vopred za poplatok 15 €/noc. Detská postieľka 15 €/noc.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -