Vyhľadávanie zájazdu

Apartmány Magdalena *** Chorvátsko, Makarská , OmišTermíny a ceny

Apartmány Magdalena *** Chorvátsko, Makarská , Omiš

Rýchly popis:
Apartmánový dom obklopený zeleňou sa nachádza v tichšej časti obľúbeného strediska Omiš – Duče.  Do centra mesta sa dá pohodlne dostať pešou prechádzkou.  Ubytovanie je vhodné pre klientov,  ktorí ocenia príjemné ubytovanie v kombinácii  s aktívnym oddychom na pláži a v okolí.


Poloha:
100 m od pláže, asi 700 m od centra mesta Omiš, 350 m od obchodov a reštaurácii.

Ubytovanie:
štúdiá s dvomi základnými lôžkami s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciu (za poplatok), kuchynským kútom s chladničkou, majú samostatnú kúpeľňu s WC, práčku, balkón alebo terasu. Priestranné apartmány pre 2-4 osoby pozostávajú z dvoch samostatných spální s dvojlôžkom a oddelenou kuchynskou časťou s chladničkou. Každý apartmán je vybavený klimatizáciu (za poplatok), SAT/TV,  samostatnou kúpeľňou s WC, práčkou,  balkónom alebo terasou. Wi-fi v celom objekte zdarma. Na prízemí sa nachádza záhradný gril, parkovanie je zdarma v blízkosti domu.

Stravovanie:
bez stravy

Pláž:
pekná piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.

Doprava:

individuálna, autobusováV cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v apartmáne resp. v štúdiu, posteľná bielizeň, Wi-Fi, spotreba energií a záverečné upratovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 145  EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba.  Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. 

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň, klimatizácia 5 EUR/deň (platí sa na mieste).

Nástupné miesta: BA, KE, - bez príplatku, PO - 5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR,  NR, PN, TO, - 15 EUR, NM, TN, PE, PP - 18 EUR, ZH, PD, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK, LV - 20 EUR. Upozornenie: Miestenky nie je možné zakúpiť.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.

Fakultatívne výlety:

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky:autobusová doprava Istria 117 EUR, Dalmácia 121,50 EUR, Makarská 130,50 EUR, pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/pobyt, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/pobyt.Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky:pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/pobyt, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os. Asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -