Vyhľadávanie zájazdu

Apartmány Solaris Mobil Domy **** Chorvátsko Severná Dalmácia ŠibenikTermíny a ceny

Apartmány Solaris Mobil Domy **** Chorvátsko Severná Dalmácia Šibenik

POLOHA  A VYBAVENIE KOMPLEXU:
jeden z  najlepšie vybavených komplexov na celom chorvátskom pobreží sa nachádza na zelenom polostrove, len cca 6 km pod  mestom Šibenik, s ktorým ho spája pravidelná doprava shuttle busom. Celý komplex tvorí päť hotelov, exkluzívne apartmány DALMATIAN STARS a  apartmánová časť (VILLE KORNATI), umiestnená v modernej a perfektne vybavenej, zelenej campingovej časti, ktorej súčasťou sú aj apartmány MOBIL DOMY. Všetky ubytovacie zariadenia komplexu ležia len pár metrov od krásnych pláží z drobných okruhliakov, novovybudovaných pieskových pláží a trávnatých plôch, uprostred pínií a prekrásnej stredomorskej flóry. Okrem ubytovacej kapacity je súčasťou komplexu pre milovníkov športov bohatý výber športovísk – tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, jogging, požičovňa vodných i cestných bicyklov. Gurmáni si určite pochutia na dalmatínskych špecialitách v samostatnej “dalmatínskej dedinke”. Po celom areáli sa nachádza viacero reštaurácií, barov a predajní rýchleho občerstvenia. V  priestoroch komplexu sa nachádzajú obchodíky so suvenírmi, drogériou, potrebami na pláž, rôznym druhom občerstvenia, zeleniny a ovocia a zmrzlinárne. V campingovej časti je otvorený veľký supermarket. Celým areálom vás prevezie vláčik “Solaris Express”. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Súčasťou areálu je aj komplex vnútorných bazénov pri hoteli AMADRIA PARK IVAN (za poplatok). Tvorí ho 6 vyhrievaných bazénov, z  toho 2 s  morskou vodou a 4 so sladkou vodou, súčasťou ktorých je aj reflexná masáž, vírivkový bazén a bar. Zacvičiť si môžete vo fitnes centre, navštíviť môžete aj saunu. Denne tu prebieha množstvo animačných programov pre dospelých i pre deti (detský miniklub, aerobik, klubové aktivity, živá hudba). Na okraji komplexu sa nachádza najväčší Aquapark na chorvátskom pobreží. Platené i neplatené služby celého komplexu majú k dispozícii klienti ubytovaní vo všetkých hoteloch a apartmánoch. Izby hotelov i apartmánová časť sú veľmi dobre vybavené, niektoré priestorovo menšie. Apartmány MOBIL DOMY sú súčasťou komplexu a nachádzajú cca 20 - 200 m od mora, v blízkosti Ville Kornati.

UBYTOVANIE:
apartmány ponúkajú komfortné ubytovanie. Každý apartmán má klimatizáciu, TV so satelitom, terasu s posedením, k dispozícii je parkovanie. Na otvorenom priestranstve je k dispozícií Wi-Fi. Neďaleko apartmánu sa nachádza okrem reštaurácií a rôznych obchodov aj jedinečná “dalmatínska dedinka“ s možnosťou prípravy a ochutnávky tradičných pokrmov a domácich špecialít. V rámci celého komplexu je k dispozícií animačný program, športoviská i spoločenské hotelové programy, pekná pláž z drobného štrku s bazénom a ležadlami.

Typ MH 4+2 pre 6 osôb:
klimatizované apartmány majú rozlohu 32 m2, dve spálne – jedna s manželskou posteľou a jedna s dvomi oddelenými lôžkami, obývacia miestnosť s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, príbory, riady) a gaučom pre dve deti do 12 rokov, TV so satelitom, sprcha s WC, samostatné WC. Každý apartmán má terasu s posedením.

Strava: 

individuálne

Okolie:
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNIK


V cene:
• 7 x ubytovanie v apartmáne • spotreba vody, elektriny a plynu • záverečné upratovanie • posteľná bielizeň • klimatizácia • jedno parkovacie miesto • animácie • asistenčná služba v slovenskom jazyku • DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +105,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: RK, MT, BB, ZV +15,- €, ZA, PB +11,- €, TN, NM, PN, NR +8,- €, BA a TT bez príplatku • miestenka +8,- € • pes +10,-€/deň – platba na mieste.   

Povinné príplatky:
• Pobytová taxa: osoba nad 18 r. 18,90 €/týždeň, dieťa 12 - 18 r. 9,45 €/týždeň, dieťa 0 - 12 r. ZDARMA. Registračný poplatok +1,- €/osoba/pobyt - platba na mieste.   

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -