Vyhľadávanie zájazdu

Aqua Blu Hurghada **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Aqua Blu Hurghada **** Egypt Hurghada

Prežite nezabudnuteľnú dovolenku s množstvom zážitkov v tomto obľúbenom rezorte atrakciami pre deti aj pre dospelých. V hoteli sa nachádza aquapark s množstvom toboganov a široká škála animácií a športových aktivít.Poloha:

Rezort sa nachádza v obľúbenom letovisku Hurghada pri pobreží Červeného mora. Veľké nákupné centrum Senzo Mall sa nachádza iba 4 km od hotela. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 7 km a samostné centrum Hurghady s množstvom kaviarní, tradičných miestnych trhov, reštaurácii a mešít 15 km od hotela.Vybavenie:

Hlavná budova, desať 3- poschodových vedľajších budov, 226 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, orientálna, ázijská), 7 barov, 6 bazénov (z toho 2 v zime vyhrievané), 3 vonkajšie detské bazény, aquapark - tobogany, klienti môžu využívať bazény a tobogany aj v sesterských hoteloch Albatros Aquapark a Aqua Vista, miniklub (4 - 12r.), detské ihrisko, denné a večené animácie, fitnes, aerobik, vodné pólo, aquagymnastika, šipky, boccia, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, jacuzzi, parná miestnosť, salón krásy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie tenisového náčinia, biliard, kaderníctvo, práčovňa, obchody, doktor.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (24 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (43 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou), balkón/terasa.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočné občerstvenie 22:00 - 24:00, snack 12:30 - 16:00, zmrzlina 11:00 - 16:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:00, bar pri bazéne 10:00 - 17:00, sky bar 18:00 - 24:00, lobby bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00, využiť môzu aj reštaurácie, bary hotela Aqua Vista . Za poplatok: importované nápoje, všetky nápoje po polnoci, a´la carte reštaurácie 18:30 - 21:30 (rezervácia nutná vopred), vodná fajka. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:
Piesočnatá pláž s mólom je vzdialená 600 m a nachádza sa pri sesterskom hoteli Beach Albatros Resort. Dostanete sa na ňu pohodlne hotelových shuttle busom, ktorý premáva zadarmo. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú na pláži za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Aqua Blu Hurghada


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -