Vyhľadávanie zájazdu

Arabella Azur Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Arabella Azur Resort **** Egypt Hurghada

Na tento obľúbený hotel Arabella Azur Resort, postavený v nubijskom štýle, si Vás dovoľujeme upozorniť kvôli jeho výbornej polohe v malebnej zátoke, neďaleko centra mesta Hurghada. Tunajší krásny vodný svet s množstvom koralov, rôznych druhov rýb a krištáľovo čistou vodou vytvára výborné podmienky pre šnorchlovanie a potápanie.


Poloha:
Hotelový komplex nachádzajúci sa priamo na pobreží Červeného mora medzi mestskými časťami Dahar a Sakkala v populárnom letovisku Hurghada je situovaný približne 2 km od centra Hurghady a od medzinárodného letiska 10 km. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen priamo v hotelovom areáli, ale aj v jeho tesnej blízkosti.

Vybavenie:
2- poschodová budova, 296 izieb, recepcia, lobby s WiFi, trezor na recepcii, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (medzinárodná, libanonská), 6 barov, 2 vonkajšie bazény (z toho 1 v zime vyhrievaný), detský bazén, denné a večerné animácie, živá hudba, amfiteáter, disco, detské ihrisko, miniklub (4 - 12 r.), minidisco, fitnes, aerobik, 2 tenisové kurty, squash, plážový volejbal, stolný tenis, biliard, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, jacuzzi, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, osvetlanie tenisových kurtov, kaderníctvo, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (26 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14 r., klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, minibar (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a vodou), set na kávu a čaj, balkón/terasa. Detská postieľka na vyžiadanie.


Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 11:00, obedy 12:30 - 15:00, večere 19:00 - 22:30, snack 15:00 - 18:00, káva, čaj, koláčiky 11:00 - 12:30 a 15:00 - 18:00, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 02:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobnejší rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
K hotelu patrí menšia súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Vstup do mora z hlavnej pláže je po schodíkoch, preto odporúčame aj obuv do vody. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú v rámci all inclusive pre klientov zadarmo. Vybrané vodné športy ako vodný bicykel a kanoe sú k dispozícií zdarma, motorové a nemotorové vodné športy ako napríklad potápanie a surfovanie sú na pláži za poplatok.

Arabella Azur 

Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.
Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -