Vyhľadávanie zájazdu

Asteras Resort **** Grécko, Kos KardamenaTermíny a ceny

Asteras Resort **** Grécko, Kos Kardamena

Príjemný hotel s pohostinnou atmosférou, neďaleko druhého najrušnejšieho letoviska na ostrove Kardamena je vhodným miestom pre relax a príjemne strávenú dovolenku pre rodiny s deťmi alebo páry. 

Poloha:
Hotel je situovaný na južnom pobreží ostrova Kos, 2 km západne od strediska Kardamena, necelých 8 km od medzinárodného letiska Hippocrates, v bývalej rybárskej dedinke, ktorá sa premenila na živé a pulzujúce prázdninové letovisko. Stredisko Kardamena je známe pre svoje veľké piesočnaté pláže a malebný prístav. V dostupnosti je veľké množstvo minimarketov a obchodíkov so suvenírmi, taverien a rušná bar street.

Vybavenie:
Sedem 3- podlažných budov, 108 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia Dionyssos, bar, pool bar, bazén, detský bazén, 2 tobogany, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, miniklub, denné a večerné animácie, detské ihrisko, stolný tenis, šípky, tenisový kurt (zapožičanie športových potrieb za vratnú zálohu), volejbalové ihrisko (zapožičanie športových potrieb za vratnú zálohu). Za poplatok: požičovňa áut a bicyklov.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 rokov, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, chladnička (minerálka v deň príchodu), balkón/ terasa. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 7:30 – 10:00, obedy 12:30 – 14:30, večere 19:00 – 21:30, hlavný bar 18:00 - 01:00, bar pri bazéne 10:00 – 23:00, snacky 10:30 – 12:30 a 15:00 – 17:00, zmrzlina 14:00 – 16:00, alkoholické a nealkoholické nápoje domácej produkcie 10:00 – 23:00. Za poplatok: importované nápoje, fľaškové pivo, koktejly. Podrobný rozpis all inclusive systému dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatá pláž sa nachádza 100 m od hotela, je vybavená slnečníkmi a ležadlami (za poplatok). Nájdete tu širokú ponuku nemotorových i motorových vodných športov (za poplatok). Na recepcii sú k dispozícii plážové uteráky za depozit 10 €.

Asteras Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Kos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške cca 3* hotel= 1,5 €, 4* hotel 3 €, 5* hotel 4 € na izbu/nocľah.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. 
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -