Vyhľadávanie zájazdu

Atlantis The Palm ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Atlantis The Palm ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Hotel Atlantis The Palm *****, Dubaj - Popis: jeden z najluxusnejších dubajských hotelov bol postavený na ostrove Palm Jumeirah Island, čo je najväčší umelo vybudovaný ostrov na svete. Hotel je obklopený z oboch strán súkromnou plážou, ich dĺžka činí 1,5 km. Hotel ponúka svojim hosťom 1.539 luxusných izieb a veľký Aquaventure Waterpark.

- Vybavenie: 17 reštaurácií a barov, nočné kluby, 2 vonkajšie bazény, akvárium Lagúna so 100 druhmi morských živočíchov a počtom 6.500 rýb, veľký aquapark s atrakciami pre dospelých aj deti a rôznymi adrenalínovými tobogánmi, delfíní záliv (možnosť plávania s delfínmi) a vzdelávacie centrum, pavilón s tuleňmi (možnosť kontaktu a plávania), kadernícke služby, salón krásy, požičovňa automobilov, práčovňa, Atlantis Kids Club (4-12 ročné deti), The Zone (klub pre tínedžerov), babysitting, detské ihrisko, detský bazén, butiky, zábavný komplex.

- Pláž: 1,5 km dlhá piesočná pláž obklopujúca celý rezort.

- Zábava a šport: 4 tenisové kurty, fitness centrum od 16 rokov, vodný park v areáli hotela, vodné športy, aqua gym, vodné pólo, potápanie, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, Surf´s Up Wave Machine na trénovanie surfovania, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, zážitkové šnorchlovanie a potápanie v akváriu, SquiQi Spa, Wavehouse – obrovská herňa s rôznymi automatmi, hrami, bowlingovou dráhou, živými vystúpeniami.

- Stravovanie: raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok. V rezorte sa nachádza množstvo reštaurácií, medzi nimi aj celebritné (Gordon Ramsay´s, Nobu, Hakkasan s michelinskou hviezdou) a špeciálne reštaurácie (Ossiano pod vodou, Seafire Steakhouse alebo libanonská Ayamna). Hlavná reštaurácia Kaleidoscope ponúka bufetové raňajky, rušná reštaurácia Wavehouse ponúka obedy a večere, živú hudbu, rôzne hry a výhľad na aquapark a Safron je ideálny na brunch alebo večeru.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón, fén na vlasy, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar, žehlička, kávový kútik. Základným tipom ubytovania je Palm/Ocena View Room. Za doplatok je možné ubytovanie v suitách.

- https://www.atlantis.com/dubai

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -