Vyhľadávanie zájazdu

Atlantis The Palm ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Atlantis The Palm ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Hotel Atlantis The Palm *****, Dubaj - Popis: jeden z najluxusnejších dubajských hotelov bol postavený na ostrove Palm Jumeirah Island, čo je najväčší umelo vybudovaný ostrov na svete. Hotel je obklopený z oboch strán súkromnou plážou, ich dĺžka činí 1,5 km. Hotel ponúka svojim hosťom 1.539 luxusných izieb.

- Vybavenie: 17 reštaurácií a barov, nočné kluby, 2 vonkajšie bazény, akvárium Lagúna so 100 druhmi morských živočíchov a počtom 6.500 rýb, delfíní záliv a vzdelávacie centrum, kadernícke služby, salón krásy, požičovňa automobilov, práčovňa, detské kluby, butiky, zábavný komplex.

- Pláž: piesočná pláž

- Zábava a šport: 4 tenisové kurty, fitness centrum, vodný park v areáli hotela, vodné športy, aqua gym, vodné pólo,potápanie, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie, destký klub, SPA

- Stravovanie: raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok. Obedy a večere sú možné Á la carte v niektorej z tunajších reštaurácií.

- Vybavenie izieb: kúpelňa s WC, balkón, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV, rádio, trezor, minibar, žehlička, kávový kútik. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelých + 2 deti.

- https://www.atlantis.com/dubai

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -