Vyhľadávanie zájazdu

Atmosphere Kanifushi Maldives - Sunset Pool Villa ***** MaldivyTermíny a ceny

Atmosphere Kanifushi Maldives - Sunset Pool Villa ***** Maldivy

Atmosphere Kanifushi Maldives ***** - Popis: rezort dlhý 2 km a široký len 90 metrov sa nachádza na ostrove Kanifushi v oblasti Lhaviyani Atollu. Transfer z letiska na Malé hydroplánom trvá približne 35 minút. Rezort ponúka „The Platinum Plus Plan“ – koncept all inclusive s mnohými výhodami.

- Vybavenie: recepcia, 172 viliek a suít, 4 reštaurácie, 3 Snack bary – z toho 2 bary s ponukou nápojov, spa, sauna, jacuzzi, salón krásy, spa butik, detský klub, babysitting.

- Pláž: okolo celého ostrova pláž s bielym pieskom, k dispozícii je plážový servis, aj bar/snacky pri pláži.

- Zábava a šport: fitness, jóga, aerobik, tenis, futbal, šípky, šachy, nemotorizované vodné športy, šnorchlovanie, rybolov, PADI potápačské centrum, Akiri SPA by Mandara, holistické a ajurvédske procedúry, masáže, večerný program, živá hudba, DJs, kino pod hviezdami.

- Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: The Spice (hlavná bufetová reštaurácia s medzinárodnou, ázijskou a maldivskou kuchyňou), Pier Six (obedy a večere, á la carte, fine-dinning, morské plody), Just Veg (vegetariánska, á la carte), Teppanyaki Grill (á la carte večere, japonská kuchyňa), The Sunset Pool Bar (bar pri bazéne/pri pláži, ponuka nealko/alko nápojov, kávy, piva, počas obedy á la carte obedové menu – burgre, sendviče, ľahké snacky; večer á la carte reštaurácia s fine dinning, ázijskou a maldivskou kuchyňou, špeciálne White BBQ Nights), The Liquid (hlavný bar pri bazéne, každý večer „Fish and Chips“ snacky), Ceylon Bliss (snacky od 17:00 do 21:00 hod., street food v Srí Lanskom štýle).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, Wi-Fi zdarma, TV, trezor, minibar, set na prípravu kávy a čaju, šatník, župany, vnútorné aj vonkajšie papuče, kúpeľňa so sprchou/vaňou. Základným typom ubytovania je Sunset Beach Villa, za príplatok je možné ubytovanie v ďalších typov Beach Villas alebo vo vilách nad morom.

- Poznámka: The Platinum Plus Plan – all inclusive koncept s mnohými ďalšími výhodami pre klientov – uvítací tím, Lounge Services (refresh, Wi-Fi a iné pre hostí pri príchode), večera v á la carte reštaurácii zdarma, prémiové značky alkoholu a pív, rybolov v rámci pobytu zdarma, vstup do Sports & Recreation Centre, výbava na šnorchlovanie zdarma, 2 x denne dopĺňaný minibar, 50% zľava na „couple massage“, 20% zľava na potápanie s výstrojom a iné.

- https://www.atmosphere-kanifushi.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -