Vyhľadávanie zájazdu

Ayodya Resort Bali ***** Indonézia BaliTermíny a ceny

Ayodya Resort Bali ***** Indonézia Bali

deň 2 - PRÍLET NA BALI: Prílet na Bali na letisko v hlavnom meste Denpasar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 3 - BALI: Raňajky. Voľný program. Dlhé piesčité pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú na surfovanie, potápanie či rybárčenie. Ostrov Bali však ponúka okrem pláží aj niečo viac – fascinujúce vnútrozemie ostrova s bujnou tropickou vegetáciou. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov s česky hovoriacim sprievodcom – Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Mengwi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, maliarska dedina Ubud, Batubulan, Bali Hai a mnohé ďalšie. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva sopky Gunung Agung a sopky Batur, pod ktorou sa rozkladá veľké sladkovodné jazero. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť prenájmu automobilu (odporúčame prenájom auta aj s vodičom) a možnosť individuálneho spoznávania Bali. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje množstvo vynikajúcich indonézskych reštaurácií a barov. Miestne obchodíky ponúkajú vynikajúce nákupné možnosti suvenírov, drevených vyrezávaných sošiek, textilu a ďalších drobností. Pri nákupe si môžete vyskúšať schopnosť Vášho zjednávania, ktoré je tu zvykom.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Denpasar - Viedeň s prestupmi, transfer letisko - hotel - letisko, 7 x nocľah na Bali s daným stravovaním, služby česky hovoriaceho miestneho sprievodcu na Bali na vyžiadanie,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník, fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -