Vyhľadávanie zájazdu

Bangkok, KrabiTermíny a ceny


Najprístupnejšia exotika v bezpečnom Thajsku s krásnym morom, výborným jedlom a usmievavými ľuďmi. Ruch hlavného mesta vystrieda pokoj pláží Andamanského mora. Výborná kombinácia pod dohľadom skúseného sprievodcu.

deň 1 - 1 - Odlet z Viedne a dlhý let do Ázie.

deň 2 - 2 - BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v kvalitnom hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Na úvod ochutnávka thajského národného jedla pad thai. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku. Odporúčame vynikajúcu travesti-show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!

deň 3 - 3 - Raňajky v hoteli a vyrážame klimatizovaným autobusom k plávajúcim trhom. Poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka spracovania kôry papierovníka čínskeho a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai a rozprávanie o útrapách počas vojny. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Záujemcom rezervujeme stôl v špičkovej reštaurácii na streche jedného z bangkokských mrakodrapov.

deň 4 - 4 - Pre záujemcov fakultatívny celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA (20 €), ktoré malo Thajsko 400 rokov za hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Vyskúšate niektoré z najmodernejších obchodných centier Ázie?

deň 5 - 5 - Vedeli ste, že thajský kráľ je najdlhšie vládnucou hlavou štátu na svete? Prečo je v Thajsku taký populárny? Prehliadka nádherného Kráľovského paláca aj chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Nočný presun prenajatým klimatizovaným autobusom na juh. Pohodlnejším odporúčame prelet.

deň 6 - 6 - KRABI je právom považované za miesto s najkrajšími plážami Thajska. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Ubytovanie 2 minúty od pláže.

deň 7 - 7 -

Malými lodičkami domorodcov na okolité ostrovy, ktoré budú iba naše. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych.

deň 8 - 8 - Pre záujemcov zariadime potápanie, či výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu...

deň 9 - 9 - Prechod pralesom na slonoch v cene. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?

deň 10 - 10 - Pre záujemcov výlet na kajakoch do mangrových lesov. Inak sladké leňošenie na nádherných plážach Thajska.

deň 11 - 11 - Rozlúčka s nádhernými plážami a odlet domov.

deň 12 - 12 - Prílet domov.


Cena zahŕňa

ubytovanie v 3* hoteli v Bangkoku a v rodinnom apartmáne pri Andamanskom mori v izbách pre dve osoby Viac o ubytovaní - tu.

3 x raňajky

prenajatú dopravu

-sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby

množstvo prehliadok a výletov

celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori

celodenný výlet do okolia Bangkoku

všetky vstupy do pamiatok podľa programu

najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -