Vyhľadávanie zájazdu

Bangkok, Thajsko, PhuketTermíny a ceny

Bangkok, Thajsko, Phuket

Multikultúrny Bangkok na úvod si Vás získa a zoznámite sa s Thajskom aj prostredníctvom kráľovského veľkomesta. Po správnej dávke kultúry a histórie si môžete vychutnávať zaslúžený oddych v slávnom thajskom letovisku Phuket. Vyberte si hotel, ktorý Vám najviac vyhovuje a thajskú pohostinnosť si maximálne vychutnáte.

deň 1 - 1 - Odlet z Viedne.

deň 2 - 2 -

BANGKOK – Ubytovanie v slušnom hoteli s bazénom v centre mesta iba 200 metrov od Kráľovského paláca. Prvý thajský pad thai, prvé ananásy. Divoká zábava v nočných baroch Patpongu. Pre záujemcov aj travesty show. Veľa zážitkov a to je ešte vždy len prvá noc.

deň 3 - 3 - K plávajúcim trhom sa poplavíme uzučkými klongami, uličkami dediniek na vode. Exotické ovocie nám tu predajú priamo z loďky. Viete, čo je rambutan a mangosteen? Pri moste cez rieku Kwai, len pár kilometrov od barmských hraníc si budeme rozprávať o železnici smrti, ale aj krajine, kde muži nosia sukne. Nakhon Pathom je najvyššou budhistickou stavbou sveta. Tu si objasníme budhistickú terminológiu, históriu a rozdiely v jednotlivých vetvách budhizmu: hinajána, mahajána a tibetský budhizmus.

deň 4 - 4 - Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré bolo 400 rokov hlavným mestom Thajska. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Večer vám radi rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na celý Bangkok.

deň 5 - 5 -

Kráľovský palác thajských kráľov, budovaný 150 rokov, patrí k najpríťažlivejším pamiatkam Ázie. Prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Podvečerný  individuálny odlet na Phuket. Transfer do hotela a relax na nádherných, teplých thajských plážach. Doprajte si hotel podľa Vašej náročnosti.

deň 6 - 6 -

Oddych o akom ste len snívali.

deň 7 - 7 - Oddych, o akom ste snívali.

deň 8 - 8 - Krásne more, výborné jedlá, oddych.

deň 9 - 9 - Thajské masáže a pláž.

deň 10 - 10 - Ešte jeden deň dokonalého thajského oddychu. Čas na kúpu posledných suvenírov.

deň 11 - 11 - Transfer na letisko a odlet domov.

deň 12 - 12 - Prílet do Európy.


Cena zahŕňa

3 x ubytovanie v 3* hoteli v Bangkoku v izbe pre dve osoby

6 x ubytovanie v hoteli Novotel Phuket Surin/Kamala beach v izbe pre dve osoby Viac o ubytovaní - tu.

raňajky

bohatý program v Bangkoku

-sprievodcu v Bangkoku dni 2-5

celodenný výlet do okolia Bangkoku 

prelet Bangkok - Phuket

vstupy do pamiatok v Bangkoku podľa programu

najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, prepitné, fakultatívne aktivity (Ayutthaya a iné), stravu (okrem uvedenej), poistné.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -