Vyhľadávanie zájazdu

Barceló Bávaro Beach - Superior room ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Barceló Bávaro Beach - Superior room ***** Dominikánska republika Punta Cana

Barceló Bávaro Beach *****, Punta Cana - Popis: tento obľúbený hotel s 589 izbami sa nachádza na jednej z najkrajších pláží Karibiku - Playa Bavaro. Je vybudovaný do nádhernej záhrady s kokosovými palmami a ponúka množstvo aktivít športového či relaxačného charakteru. Od letiska v Punta Cana je vzdialený cca 30 minút jazdy autom. Je určený osobám starším ako 18 rokov. Hostia hotela Barcelo Bavaro Beach – Adults Only majú prístup do celého komplexu Barcelo Bavaro Grand Resort, ktorý pozostáva zo 4 častí: Barcelo Bavaro Beach – Adults Only, Barcelo Bavaro Palace, Premium Level v Barcelo Bavaro Palace a Family Club v Barcelo Bavaro Palace.

- Vybavenie: recepcia, 9 barov (plus 7 barov v Barcelo Bavaro Palace), 4 bufetové reštaurácie, 5 À la carte reštaurácií s medzinárodnou a stredomorskou kuchyňou, reštaurácia La Comedie, Kyoto, Dolce Vita, Mexico Lindo, La Fuente (pre klientov programu Club Premium zdarma), butik, kasíno, zmenáreň, bankomat, zlatníctvo, obchod so suvenírmi, diskotéka, divadlo, záhrada so slnečnou terasou, vírivka, bazén, ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne i na pláži; internetový kútik a Wi-Fi pripojenie (za poplatok).

- Pláž: hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži Bavaro s jemným bielym pieskom. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: denné a večerné animácie, diskotéka/nočný klub, kasíno, divadlo, fitness centrum, aerobik, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal, basketbal, baseball, minigolf, stolný tenis, šípky, vodné pólo, kajaky, vodný bicykel, šnorchlovanie, za poplatok: windsurfing, plachtenie, biliard, PADI potápačské centrum, rybolov, katamarán, motorizované vodné športy, golfové ihrisko.

- Stravovanie: All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa (00:00 – 24:00).

- Vybavenie izieb: 589 izieb s výhľadom na oceán, bazén alebo záhradu. Izby Superior sa nachádzajú v budovách s výťahom, disponujú balkónom/ terasou, klimatizáciou, satelitnou TV, županom, kávovarom, minibarom, trezorom (za poplatok). Kúpeľňa ponúka fén, kozmetické zrkadlo. Wi-Fi pripojenie za poplatok. V základnej cene je izba Superior.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie – Superior Sun Deck, Superior Sea View, Superior Sun Deck Ocean View a Superior Ocean Front Premium Level.

- https://www.barcelo.com/en-gb/barcelo-bavaro-beach/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 11 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -