Vyhľadávanie zájazdu

Barcelo Maya Tropical ***** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Barcelo Maya Tropical ***** Mexiko Playa del Carmen

Barcelo Maya Tropical *****, Akumal - Popis: luxusný hotel v rámci veľkého hotelového komplexu Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza na pobreží Mayskej riviéry, približne 75 km od letiska v Cancúne a 25 km južne od Playa del Carmen v rozsiahlej tropickej záhrade. Hostia môžu tiež využívať prístup do veľkého komplexu vnútorných a vonkajších spoločenských priestorov v hoteli Barceló Maya Palace, Barceló Maya Caribe, pláže Barceló Maya a Barceló Maya Colonial.

- Vybavenie: bufetová reštaurácia a 3 Á la carte (talianska, steak a gril pláži), 3 bary, 7 bazénov vrátane detského bazénu, detský klub, vodný park Barcy, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, zmenáreň, opatrovanie detí, práčovňa, kadernícky salón, obchod so suvenírmi, prístup k internetu za poplatok a konferenčná miestnosť.

- Pláž: dlhá piesočná pláž v 2 km dlhom zálive s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Priamo pri hoteli možnosť šnorchlovania.

- Zábava a šport: denné animačné programy a večerné show, diskotéka, aquapark, 2 tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, ihrisko na plážový volejbal a basketbal, biliard, šípky, lukostreľba, fitness, nemotorizované vodné športy zdarma – kajaky, vodné bicykle windsurfing, zapožičanie potrieb na šnorchlovanie na 1 hod denne, motorizované vodné športy a služby potápačského centra za poplatok.

- Stravovanie: All Inclusive - raňajky, obed aj večeru formou bufetu v hlavnej reštaurácii (v ostatných 8 reštauráciách Á la carte v rámci celého komplexu), snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov (24 hod.) aj alkoholických nápojov počas dňa.

- Vybavenie izieb: 478 izieb typu Superior, Junior Suite, Family a Suite Ocean Front. K dispozícii: kúpeľňa s WC, fén, župan a papuče, nastaviteľná klimatizácia, SAT-TV, minibar, telefón, trezor, kávovar, pohovka a balkón alebo terasa.

- https://www.barcelo.com/en-ww/barcelo-maya-tropical/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -