Vyhľadávanie zájazdu

Baron Palace Resort Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl HasheeshTermíny a ceny

Baron Palace Resort Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Luxusný rezort s jedinečnou architektúrou je kópiou slávneho egyptského paláca kráľa Farouka z Alexandrie. Špičkové služby hotela vám dajú pocítiť ako sa mali naozajstní králi. Rezort sa radí k TOP hotelom v turistickej oblasti Hurghada nielen kvôli kvalitným službám, ale aj vďaka dobrej lokalite a pestrému podmorskému životu.


Poloha:
Hotelový rezort je situovaný priamo na pláži v luxusnej oblasti Sahl Hasheesh, ktorá ponúka nespočetné možnosti oddychu, relaxu a romantických prechádzok po krásnej piesočnatej pláži. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hotelovej obchodnej pasáži alebo v 10 km vzdialenom väčšom nákupnom centre Senzo Mall. Medzinárodné letisko v Hurghade sa nachádza 17 km a samotné centrum Hurghady 20 km od hotela.

Vybavenie:
4- poschodová budova, 644 izieb, výťahy, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 6 a´la carte reštaurácií (sushi, talianska, rybacia, barbeque, mexická, egyptská), 8 barov, 8 vonkajších bazénov - z toho 2 bazény so slanou vodou, 2 vonkajšie detské bazény, 1 bazén v zime vyhrievaný, tobogany v detskom bazéne, detské ihrisko, miniklub (1 – 12r.), teenage klub (13 - 17r.), minidisco, amfiteáter, kino, denné a večerné soft animácie, živá hudba, fitnes, aerobik, plážový volejbal, futbal, stolný tenis, tenisové kurty, šípky, boccia, turecké kúpele, sauna, parná miestnosť, jacuzzi. Za poplatok: SPA centrum, masáže, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, biliard, požičovňa bicyklov a áut, minimarket, kaderníctvo, doktor, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 príteľlky (45 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., superior izby (45 m2, max. 2+1), club izby (45 m2, max. 2+0), rodinné suity (52 m2, max. 2+2), swim up izby s priamym vstupom do bazéna (52 m2, max. 2+0), bezbariérové izby, individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, župan, papuče, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar (denne dopĺňaný nealko nápojmi a pivom), balkón/terasa. Za poplatok: room service.

Stravovanie:
24 hod. all inclusive formou bufetu, raňajky 06:30 – 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, obedy 12:30 – 15:00, večere 18:30 – 22:00, nočné občerstvenie 23:30 - 00:30, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 18:00, detský bufet, kaviareň, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické, nealkoholické a niektoré importované nápoje 24 hod., a´la carte reštaurácie 19:00 - 23:00 (rezervácia nutná vopred). Za poplatok: vybrané importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa rozprestiera priamo pred krásnou súkromnou piesočnatou plážou s vlastným mólom, ktorá je dlhá 600 m s miernym vplyvom odlivu. Medzi hotelom a plážou je vytvorená súkromná promenáda ideálna na jogging, bicyklovanie alebo na príjemné prechádzky popri pobreží. Na pláži sa nachádzajú ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky, ktoré hotel poskytuje v rámci all inclusive programu zadarmo. Plážový bar v čase 10:00 - 17:00 je v rámci all inclusivu taktiež zadarmo. Vodné športy ako napríklad surfovanie, jazda na banáne, parasialing, kanoe a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.

Baron Palace Resort Sahl Hasheesh 

Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.
Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -