Vyhľadávanie zájazdu

Baron Palace Sahl Hasheesh Hotel ***** Egypt Hurghada Sahl HasheeshTermíny a ceny

Baron Palace Sahl Hasheesh Hotel ***** Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

ÚVOD:

Novopostavený luxusný, štýlový, elegantný a sofistikovaný hotelový rezort očarí každého. Je to nádherný a ideálne postavený hotel v srdci oblasti Sahl Hasheesh.  Budete sa cítiť ako v rozprávke, architektúra hotela je prispôsobená stredomorskému štýlu, interiér izieb sa nesie v orientálnom odeve a toto všetko je zasadené do palmovej zelenej záhrady s nádhernými výhľadmi na Červené more ale tiež pohorie. Hotel poskytuje služby aj pre rodiny s deťmi, má však oddelené krídlo pre „only adults“.    

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2 – lôžkových izbách s max. 2  prístelkami pre deti, všetky izby sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje s hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 6 a la carte reštauráciami (talianska, orientálna, mexická, čínska, japonská, rybia),  7 barmi, nočným klubom, 4 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom s 2 šmykľavkami, vírivkou, konferenčnými miestnosťami, wifi vo verejných priestoroch zadarmo, kinovými sálami, knižnicou, mini klubom, klubom pre teenagerov, opatrovaním detí na vyžiadanie za poplatok.

 

Hotel svojím klientom ponúka: animačné programy, večerné programy, 3 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, aerobik, vodné pólo, stolný tenis, šípky, fitness, Spa centrum (turecké kúpele, masáže, sauna, masáže na pláži), medzinárodná tenisová škola, potápačské centrum, golf (18 jamkové ihrisko), vodné športy na pláži.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

letisko Hurghada - cca 17 km

centrum Hurghada - cca 20 kmPLÁŽ:

priamo na pláži

pozvoľný vstupUBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2 LI + 2 prístelky

WC, kúpeľňa, sušič na vlasy

TV/SAT, izbový telefón

mini bar

trezor

kávový a čajový setSTRAVOVANIE:
all inclusive / 24 hodín denne

MOŽNOSTI VYŽITIA:

tenisové kurty, stolný tenis

plážový volejbal, aerobik, vodné pólo

šípky

fitness

Spa centrum (masáže, sauna, vírivka, turecké kúpele)

medzinárodná tenisová škola

potápačské centrum

golf

 ODPORÚČAME:
pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, zamilované páry, náročných klientov.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -