Vyhľadávanie zájazdu

Baros Maldives ***** Maldivy BarosTermíny a ceny

Baros Maldives ***** Maldivy Baros

Baros Maldives Resort ***** -

Popis: veľmi komfortný dizajnový rezort (350 x 350 metrov) pre náročných klientov, sa nachádza na severnom Male atole v blízkosti koralových útesov. Transfer rýchlym člnom zo 16 km vzdialeného letiska trvá cca 25 minút. Ponúka 20 baros viliek, 24 deluxe viliek a 30 vodných viliek vhodných pre romantickú dovolenku.

-

-

Vybavenie: 3 reštaurácie, 2 bary, 24-hod. knižnica s biliardom, relaxačná miestnosť s bezplatnou internetovou stanicou, izbová služba, práčovňa, butik, knižnica CD a DVD,

-

Wi-Fi vo verejných priestoroch a vo všetkých vilách, bezplatná hodina jogy ráno - šesť dní v týždni, PADI Dive Center, fitness centrum 24/7, zmenáreň, kúpeľné procedúry, námorné centrum s rezidentnými morskými biológmi a aktivitami vodných športov, stolný tenis, preprava luxusným člnom, zdravotná sestra na plný úväzok na mieste a pohotovostná služba lekára, nekonečný bazén nad vodou.

-

-

Pláž: s jemným bielym pieskom.

-

-

Zábava a šport: centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kánoe, a iné), potápanie, šnorchlovanie (vybavenie na šnorchlovanie k dispozícii zdarma), volejbal, gulečník, stolný tenis, rybárčenie.

-

-

Stravovanie: raňajky - formou bufetu. Od bohatých raňajok formou bufetu pri bazéne až po dobré jedlo v legendárnom majáku, je ďalšou príležitosťou, ako si pochutnať na vynikajúcom jedle alebo vyskúšať niečo odvážnejšie.

-

-

Vybavenie izieb: open-air kúpeľňa s oddelenou sprchou a vaňou, župany a papuče, fén na vlasy, plážová taška a žabky, Wi-Fi pripojenie, konvica, set na prípravu kávy a čaju, kávovar, TV, šatník, telefón, minibar, trezor, žehliaca doska so žehličkou, klimatizácia, ventilátor, venkajšia sprcha, yoga karimatky. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Villa.

-

-

Resort neubytováva deti mladšie ako 8 rokov. Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 8 rokov do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.baros.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -