Vyhľadávanie zájazdu

Baykal *** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

Baykal *** Bulharsko Slnečné pobrežie

Popis - Vzdialenosť od letiska: Burgas 25 km Najbližšie mesto (km): Slnečné Pobrežie 600 m Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 150 m

Základné informácie - Hotel Baykal nachádza sa v južnej časti letoviska, v blízkosti rušného centra Slnečného pobrežia. Pekný hotelový komplex bol rekonštruovaný v roku 2017, skladá sa zo štyri, päť a sedempodlažných budov. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, 2 výťahy, lobby bar, hlavná hotelová reštaurácia, masážne štúdio, kaderníctvo, služby lekára, obchody, parkovisko, Wi-Fi.

Poloha - Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska v Burgase, a 600 m do centra letoviska Slnečné pobrežie.

Vybavenie izieb - Izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, chladničkou, Wi-Fi, kúpeľnou/WC a fénom. Trezor je na recepcii za poplatok. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 150 metrov od hotela. Ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne.

Strava - V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je detské ihrisko, bazén s oddelenou časťou pre deti, detská stolička v reštaurácii, detské animácie. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava - Hotel má k dispozícii vonkajší bazén, fitnes centrum, stolný tenis, animácie pre dospelých.

Wellness - Masáže, salón krásy, kaderníctvo sú za poplatok.  

Koncept - Hotel ponúka koncept All Inclusive formou otvoreného bufetu (raňajky, obedy, večere). Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - www.hotelbaikalbg.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -