Vyhľadávanie zájazdu

Beach Albatros Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Beach Albatros Resort **** Egypt Hurghada

Tento príjemný hotelový komplex je vhodný pre všetky vekové kategórie. Priamo pred hotelom sa nachádza krásna súkromná piesočnatá pláž, na ktorej môžete využiť ponuku vodných športov alebo nerušene relaxovať. 

Poloha:
Hotelový komplex prestížnej hotelovej siete je situovaný v obľúbenom a vyhľadávanom letovisku Hurghada. Samotné centrum s kaviarňami, shisha barmi a bohatými nákupnými možnosťami, ale aj mešitami je od hotela vzdialené 15 km. Bez problémov sa sem dostanete taxíkom alebo miestnou dopravou tzv. dolmušom. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú aj priamo v hoteli. Medzinárodné letisko v Hurghade sa nachádza 7 km od hotela.

Vybavenie:

3- poschodová budova, 678 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia (orientálna), 5 barov, 11 vonkajích bazénov (3 vonkajšie bazény pre dospelých, detský bazén, 4 bazény pre dospelých s oddelenou časťou pre deti, 7 bazénov je počas zimnej sezóny vyhrievaných), slnečníky, ležadlá a osušky, aquapark - 8 tobogánov, denné a večerné animácie, živá hudba, miniklub (4 - 12r.), minidisco, detské ihrisko, fitnes, aerobik, plážový volejbal, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, minifutbal, vodné pólo, aquagymnastika, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, masáže, jacuzzi, sauna, parná miestnosť, skrášľovacie procedúry, biliard, obchody, kaderníctvo, práčovňa, doktor.Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (24 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., štandardné izby bungalow (24 m2, max. 2+2, ubytovanie v bungalovoch), rodinné izby (48 m2, 2 miestnosti, max. 2+3), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, set na kávu a čaj, minibar (denne dopĺňaný 2 fľaškami vody), balkón/terasa.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 7:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 10:30, obedy 12:30 - 14:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:00, neskoré večere 22:00 - 24:00, snack 12:00 - 16:30, lobby bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (1x vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel Beach Albatros Resort je situovaný priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, osušky a plážový bar v čase 10:00 - 17:00 sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Upozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Egypta - TU

Beach Albatros Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
Podmienky cestovania do Egypta počas covid-19 opatrení - TU 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -