Vyhľadávanie zájazdu

Beachcomber Paradise Golf Resort ***** Maurícius Južné pobrežieTermíny a ceny

Beachcomber Paradise Golf Resort ***** Maurícius Južné pobrežie

Beachcomber Paradise Golf Resort ****+, Mauritius-juhozápad. pobrežie - Popis: luxusný dvojposchodový komplex s 246 izbami a najväčšou lagúnou na ostrove ponúka maximálne možné pohodlie na luxusnú a ničím nerušenú dovolenku, vzdialenosť 70 km letiska a 45 km od hlavného mesta Port Louis.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, 5 barov, veľký bazén, fitness centrum, sauna, detský kútik so strážením detí, turistické centrum, požičovňa horských bicyklov a áut, obchodíky so suvenírmi.

- Pláž: dlhé pláže s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: športové aktivity (zadarmo tenis, volejbal, spinning, aerobik), centrum vodných športov (zadarmo vodné bicykle, kajaky, windsurfing, vodné lyžovanie, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie), potápanie, veľmi kvalitné 18-jamkové golfové ihrisko (par 72), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii alebo polpenzie za príplatok.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, nastaviteľná klimatizácia, trezor, rádio, kávovar, telefón, minibar, balkón alebo terasa s výhľadom na more, (ubytovanie v Junior Suites a Vilách až s 3 spálňami za príplatok). Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 osoby. V základnej cene je kalkulovaná izba Tropical.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -