Vyhľadávanie zájazdu

Beachcomber Paradise Golf Resort ***** Maurícius Južné pobrežieTermíny a ceny

Beachcomber Paradise Golf Resort ***** Maurícius Južné pobrežie

Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa *****, Mauritius - juhozápadné pobrežie - Popis: luxusný dvojposchodový komplex s 293 izbami a najväčšou lagúnou na ostrove ponúka maximálne možné pohodlie na luxusnú a ničím nerušenú dovolenku. Jeden z najlepších rodinných hotelov na ostrove je zasadený do prostredia bujnej exotickej zelene na privátnom polostrove s úchvatnou panorámou hory Le Morne a má vlastné 18-jamkové golfové ihrisko Paradis Golf Club. Hotel susedí s Dinarobin Bechcomber Golf Resort s ktorým zdieľajú spoločné zariadenia ako tenisové kurty, wellness Spa Beachcomber, fitness centrum či golfovú akadémiu. Vzdialenosť 70 km letiska a 45 km od hlavného mesta Port Louis.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, 5 barov, veľký bazén, fitness centrum, detský kútik so strážením detí, turistické centrum, zmenáreň, business centrun, Wi-Fi pripojenie, mietsnosť na sprchu a prezlečenie pred odchodom, požičovňa horských bicyklov a áut, obchodíky so suvenírmi.

- Pláž: dlhé pláže s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá,slnečníky a osušky v celom areáli zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, relaxačný bazén, kaderníctvo), 6 tenisových kurtov, stolný tenis, futbal, boccia, volejbal, jóga, vodný aerobik, strečing, za poplatok (horské bickyle, lekcie tenisu, tenisové vybavenie, potápanie, kite surfing), vodné lyže, windusrfing, vodné bicykle, kajaky, paddle board, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie, veľmi kvalitné 18-jamkové golfové ihrisko (par 72), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: raňajky formou luxusného bufetu v hlavnej reštaurácii Le Brabant, možnosť stravovania À la carte (talianska La Palma, gurmánska Blue Marlin, maurícijská La Ravanne). Za príplatok polpenzia alebo Escape Package (neobmedzené množstvo alko a nealko miestnych nápojov, minibar s nealko a miestnym pivom, výber importovaných alko nápojov /pivo, rum, vodka, gin, whisky, brandy, kvalitné víno/, importované soft nápoje, čerstvé džúsy, milkshake, domáce ľadové čaje, čaj, výber káv a horúca čokoláda, obed v sesterských hoteloch Beachcomber Dinarobin a Trou Aux Biches).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou, sprchou, fénom, županmi, papučami, kozmetickými potrebami, samostatné WC, SAT-TV, nastaviteľná klimatizácia, trezor, rádio, set na prípravu čaju/kávy, telefón, minibar, balkón alebo terasa s výhľadom na more. V základnej cene je kalkulovaná izba Tropical.

- https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/paradis-golf-resort-spa

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -