Vyhľadávanie zájazdu

Beachcomber Shandrani ****+ Maurícius Juhovýchodné pobrežieTermíny a ceny

Beachcomber Shandrani ****+ Maurícius Juhovýchodné pobrežie

Beachcomber Shandrani *****, Mauritius - juhovýchodné pobrežie - Popis: moderný a komfortný All Inclusive hotel s príjemnou atmosférou, ktorý sa nachádza na privátnom polostrove v zálive Blue Bay, ten je známy vďaka nádhernému azúrovému moru a bujnému podmorskému životu. Hotel s 328 izbami pozostáva z hlavnej budovy a množstva poschodových viliek s izbami, ktoré sú voľne rozmiestnené pozdĺž troch privátnych pláží tohto rozľahlého hotelového komplexu, je určený najmä rodinám s deťmi. Vybavenie: recepcia, 5 reštaurácii (bufetová, mezdinárodná, talianská, thajská vegetariánska), vinotéka, 2 bary, 2 veľké bazény s panoramtickým výhľadom, detský bazén, rozľahlá záhrada, kaviareň, turistické centrum, obchodíky, detský klub, konferenčná miestnosť, požičovňa bicyklov a automobilov, Wi-Fi zdarma v celom areáli a business centrum.

- Pláž: členité pobrežie s plážami chránenými koralovým útesom alebo prírodné pláže pri otvorenom oceáne priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú v celom areáli zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, bazén, sauna, parná sauna, kaderníctvo, salón krásy), 6 tenisových kurtov, stolný tenis, boccia, vodný aerobic, aerobic, plážový volejbal, detský klub, vodné športy zdarma (vodné bicykle, kajaky, windsurfing, vodné lyžovanie, wakeboarding, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie), 9-jamkové golfové ihrisko v areáli hotela, za poplatok požičovňa horských bicyklov, potápačské centrum, výlety. Hotel organizuje zábavné večerné programy pre hotelových hostí. Hostia majú zvýhodnený vstup na golfové ihrisko Avalon Golf Estate.

- Stravovanie: All Inclusive v hlavnej reštaurácii Le Grand Port, ktoré zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, snacky, palacinky, káva, čaj, vybrané importované vína a alkohol, minibar (pivo, voda, džús a nealko nápoje), nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby 09:00 – 23:30 hod. Á la carte reštaurácie v resorte: talianska Ponte Vecchio, maurícijská Le Sirius, thajská Teak Elephant, Natura so zdravou vyváženou stravou a Le Boucanier s ponukou morských plodov.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami, sprchou, vaňou, župan, papuče, kozmetické potreby, samostatné WC, fén, SAT-TV, klimatizácia, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy, minibar, Wi-Fi, balkón alebo terasa. V základnej cene je kalkulovaná izba typu Superior.

- https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/shandrani-resort-spa

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -