Vyhľadávanie zájazdu

Belair Beach Resort **** Grécko RhodosTermíny a ceny

Belair Beach Resort **** Grécko Rhodos

Prijemný hotel blízko starobylého mesta Rhodos Vás očarí čistým morom, pekným prostredím a pestrou možnosťou aktivít. Pokiaľ uprednostňujete dovolenku spojenú s aktívnym oddychom, poznávaním a nákupmi, tak si tento hotel zaručene zamilujete.

Poloha:
Hotel sa nachádza na severnom pobreží ostrova Rhodos pri pobreží Egejského mora, v stredisku Ialyssos. Centrum mesta Rhodos s čarovnou atmosférou, množstvom obchodov, kaviarní, reštaurácii, barov je vzdialené iba 3 km od hotela a dostanete sa tam prijemnou prechádzkou alebo môžete využiť miestnu dopravu. Ostrov si Vás získa aj množstvom antických pamiatok, kvôli ktorým je mesto Rhodos zaradené na zoznam kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Medzinárodné letisko Diagoras je vzdialené 15 km od hotela.

Vybavenie:
4- poschodová budova, výťah, 241 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, snack reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, terasa na slnenie, detské ihrisko, večerný program, živá hudba, tenisový kurt, minigolf, TV miestnosť. Za poplatok: biliard, stolný hokej, minimarket, požičovňa áut.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (20 - 21 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (35 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, wifi, chladnička (naplnená pri príchode), set na kávu a čaj, balkón. Za poplatok: trezor.Stravovanie:
Ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 06:45 - 10:15, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:30 - 21:00, snack bar 10:00 - 18:00, lobby bar 18:00 - 01:30, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje, ultra all inclusive je v čase 10:00 - 01:00. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza 50 m od piesočnato - kamienkovej pláže, na ktorú sa dostanete cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a matrace sú v rámci ultra all inclusive konceptu zadarmo.

Belair Beach Resort


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - (Kos medzipristátie) - Rhodos - (Kos medzipristátie) - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Let je operovaný s medzipristátím na ostrove Kos v oboch smeroch.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške cca 3* hotel= 1,5 €, 4* hotel 3 €, 5* hotel 4 € na izbu/nocľah.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 17.5.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -