Vyhľadávanie zájazdu

Benátky - klenot Jadranského moraTermíny a ceny

Benátky - klenot Jadranského mora

Úvod
4-dňový letecký zájazd

Perex
Benátky sú jednou z tých najkrajších ozdôb Talianska, kde okolo štvorkilometrového Canal Grande, čo pretína mesto miernymi zákrutami sa točí svet. Romantické Benátky sľubujú Dóžov palác, Námestie sv. Marka, Hodinovú vežu, most Rialto, gondoly, úzke uličky plné obchodov, kaviarní a reštauráciami v talianskom štýle. 

Ubytovanie
3 x v hoteli 3*

Stravovanie
3 x raňajky

Poznámka
Zmena odletového miesta, letových časov a programu vyhradená.

Doprava
Letecká

1. deň
Transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet do Benátok. Transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň
Po raňajkách sa vaporettom (loďou) presunieme do historického centra mesta a pozrieme si skvosty - Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto, ktorý vedie cez Canal Grande a ďalšie pamiatky. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom. Návrat na ubytovanie.

3. deň
Raňajky. Vyberieme sa na celodenný výlet loďou na benátske ostrovy Murano, Burano a Torcello. Na ostrove Murano absolvujeme prehliadku výrobne známeho muránskeho skla. Na ostrove Burano, ktorý je centrom benátskeho čipkárskeho priemyslu, sa budeme môcť pokochať krásou pravej benátskej čipky a na ostrove Torcello si prezrieme známu katedrálu Santa Maria Assunta. Návrat na ubytovanie.

4. deň
Raňajky. Individuálne voľno. Transfer na letisko, odlet do Viedne a transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa
Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Transfer BA - letisko - BA. Transfer vaporettom (loďou) letisko - hotel - letisko. 3x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* superoir. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Presuny vaporettom (loďou) okrem transferu letisko - hotel - letisko. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -