Vyhľadávanie zájazdu

Blue Water Resort **** Srí Lanka WadduwaTermíny a ceny

Blue Water Resort **** Srí Lanka Wadduwa

Blue Water Resort ****, Wadduwa - Popis: obľúbený moderný rezort s 96 izbami sa nachádza 27 km južne od Colomba, transfer 100 minút jazdy z letiska. Rezort je obklopený bujnou tropickou vegetáciou, okrasnými fontánami a bazénmi, vhodný pre rodinnú dovolenku, kľudné prostredie.

- Vybavenie: reštaurácia, kaviareň, 3 bary, bazén s detským bazénom, fitness centrum, konferenčné centrum, salón krásy, kadernícky salón, obchod so suvenírmi, internet, stráženie detí (na vyžiadanie), požičovňa automobilov.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pri hoteli, dlhá 200 m.

- Zábava a šport: fitness, vodné športy na pláži, kurty na tenis a squash, bedminton, stolný tenis, biliard, večery sú venované kultúrnym predstaveniam.

- Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. All Inclusive (za príplatok) – raňajky, obedy a večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje; základný výber alkoholických nápojov. V resorte sa nachádzajú reštaurácie a bary: The Seven Seas (otvorené 24 hodín denne, kaviareň s ponukou kávy, čajov, dezertov), Admiral´s Room (reštaurácia s vonkajšou terasou) a The Nautilius (obedy a večere, čerstvé morské plody, mäsité aj vegetariánske jedlá a vína z vínnej pivničky). Nach´dzajú sa tu aj 3 bary: The Clipper bar pri bazéne, The Sunset Lounge bar a The Porthole Bar.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, telefón, minibar, kávovar, TV, trezor, balkón/terasa s výhľadom na more.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

- https://www.bluewatersrilanka.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Colomba.

deň 2 - PRÍLET DO COLOMBA: Raňajky v lietadle, prílet do Colomba. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Hotelová recepcia ponúka široký výber fakultatívnych výletov – napr. prehliadky miest Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlhé piesočnaté pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú k potápaniu, surfovaniu alebo rybárčeniu. Srí Lanka však ponúka mimo pláží tiež niečo navyše – fascinujúce vnútrozemie s bujnou vegetáciou, ktoré môžete prebádať ako v rámci organizovanej skupiny, tak aj individuálne so zapožičaným motocyklom alebo vozidlom. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva starého kráľovského mesta Kandy, spojená s návštevou slonej farmy. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje mnoho vynikajúcich reštaurácií v okolí hotela a pozdĺž pláže.

deň 9 - ODLET Z COLOMBA: Transfer na letisko v Colombe a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet na letisko do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -