Vyhľadávanie zájazdu

Bluebay Beach Resort **** Zanzibar východní pobřežíTermíny a ceny

Bluebay Beach Resort **** Zanzibar východní pobřeží

Bluebay Beach Resort & Spa ***** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie - Popis: pekný bezbariérový hotel otvorený v roku 1999 s 88 izbami leží na východnom pobreží ostrova, priamo pri pláži, cca 60 minút jazdy z letiska Zanzibar.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, 3 bary, bazén, detský bazén, jacuzzi, obchod, práčovňa, konferenčná miestnosť, internet, detský kútik, stráženie detí za poplatok. Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma.

- Pláž: piesočná pláž pri hoteli s výskytom koralov (cca 500 m od brehu). Pri prílive stúpa voda až k hranici hotelovej záhrady, ležadlá sú umiestnené v záhrade, v tieni paliem.

- Zábava a šport: fitnes centrum, tenisové kurty (rakety za poplatok), sauna, stolný tenis, beach volejbal, futbalové ihrisko, za poplatok: centrum vodných športov (šnorchlovanie, vodné lyže, windsurfing, kajaky, plachtenie), rybárčenie, potápačské centrum, masáže a kúpele.

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa formou snacku, alko a nelako nápoja od 10:00 do 24:00. Á la carte reštaurácie Blue Marlin a Bahari Grill sú za poplatok.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, fén, moskytiéra, elektronický trezor, telefón, klimatizácia, stropný ventilátor, TV so satelitným príjmom, minibar za poplatok, detektor dymu, terasa. V základnej cene izba Garden.

- Maximálne je možné na izbe ubytovať 3 osoby. (Detská cena platí pre 1. dieťa vo veku do 12 rokov.)

- Vyšší štandard ubytovanie spracujeme na vyžiadanie - izba Superior, Junior Suite a Sultan Suite.

- http://bluebayzanzibar.com/bluebay-beach-resort-and-spa/

deň 1 - ODLET Z BRATISLAVY: Odbavenie na letisku v Bratislave 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či All inclusive. Možnosť pozorovania koralov necelých 500 m od pobrežia, kam je možne pri odlive, hlavne na východnom pobreží dôjsť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibaru – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenia, ktorého vôňa sa tiahne celým ostrovom a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta kde žijú guerézy pláštikové.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo večerných hodinách (cca o 18:00) transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

deň 9 - PRÍLET DO BRATISLAVY: Prílet do Bratislavy popoludní.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -