Vyhľadávanie zájazdu

BLUESEA Club Marthas **** Španielsko, MallorcaTermíny a ceny

BLUESEA Club Marthas **** Španielsko, Mallorca

Hotel sa nachádza v stredisku Cala d´Or, ponúka množstvo zátok, výhľadov a menších útesov. Je vhodný na oddychovú dovolenku ale má aj množstvo aktivít.

Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Cala d´Or, ponúka príjemnú atmosféru a množstvo piesočnatých pláží. Reštaurácie, bary a nákupné možnosti nájdete vo vzdialenosti 200m od hotela. Centrum je vzdialené približne 3km od hotela, letisko 70km.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia, bar, bar pri bazéne, snack bar, vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi zdarma, vnútorný vyhrievaný bazén, pri recepcii pripojenie WiFi zdarma, animačný program pre deti aj dospelých, detské ihrisko, diskotéka, fitnescentrum, tenisový kurt, úschovňa batožiny. Za poplatok: práčovňa a služby lekára.

Ubytovanie:
Apartmány umiestnené vo viacerých 3-poschodových budovách. Štúdia tvorí jedna miestnosť, majú väčšinou 2 oddelené lôžka/pohovky. Apartmány tvorí obývacia časř s 2 pohovkami, ktorá je spojená s kuchynkou a oddelená spálňa s dvoma spojenými lôžkami. Apartmány a štúdiá sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, kuchynkou a chladničkou, klimatizáciou, SAT TV, balkónom/terasou s posedením. Možné sú jednolôžkové izby ale len v obmedzenej kapacite. Za poplatok: Wi-Fi pripojenie, trezor.

Stravovanie:
Bez stravy, raňajky, polpenzia alebo all niclusive formou bufetu. Ľahké občerstvenie v snack bare počas dňa, v čase od 10:00 - 23:00 hod. miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž:

V okolí sa nachádza viacero menších piesočnatých pláží, tie najbližšie sú v zátoke Cala d´Egos a Caló ďes Pou/Es Forti beach 350m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.Bluesea Club Marthas


 


V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Lanzarote - Bratislava, letiskové poplatky, batožina, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, poistenie insolventnosti

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety, miestne taxy, služby delegáta ( program si zabezpečujú klienti individuálne)


Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná! 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -