Vyhľadávanie zájazdu

Bucuti Beach Resort **** ArubaTermíny a ceny

Bucuti Beach Resort **** Aruba

Bucuti Beach Resort ****, Aruba - Popis: zrenovovaný hotelový komplex sa nachádza priamo na pláži Eagle Beach, 5 km od Oranjestad.

- Vybavenie: súčasťou hotela je bazén (lehátka pri bazéne zadarmo), reštaurácia v tvare holandskej galery, bar, minimarket, obchod so suvenírmi, fitness centrum, business centrum, kasíno.

- Pláž: hotel leží priamo pri bielej piesočnatej pláži Eagle Beach - jednej z najkrajších pláží karibských ostrovov.

- Zábava a šport: fitness centrum, hoteloví hostia môžu používať tenisové kurty neďalekého hotela Aruba Beach Club (3 minúty chôdze) - poplatok len za osvetlenie. Kúpeľné terapie (za poplatok). Ponuka vodných športov v susedných hoteloch (za poplatok).

- Stravovanie: rozšírené kontinentálne raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, sušič vlasov, ventilátor, TV, minibar / chladnička, telefón, kávovar, trezor (zadarmo), žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa s čiastočným alebo priamym výhľadom na more (za príplatok).

- Na izbe superior je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby.

- V tomto hoteli nie je možné ubytovať deti.

- https://www.bucuti.com/

-

deň 1 - VIEDEŇ - ORANJESTAD: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

deň 2 - POBYT NA ARUBE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

deň 8 - ORANJESTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -