Vyhľadávanie zájazdu

Bükfürdö - Sárvár - Hévíz/ KehidaTermíny a ceny

Bükfürdö - Sárvár - Hévíz/ Kehida

Rámcový program zájazdu

1. deň: Odchod z Bratislavy v ranných hodinách. Prekročenie maďarských hraníc, predpoludním príchod do kúpeľného mestečka Bükfürdő a zhruba päťhodinové kúpanie v termálnych kúpeľoch. Následne ubytovanie v penzióne v Büku, možnosť večere, nocľah. 2. deň: Po raňajkách odchod smerom k Blatenskému jazeru - Balatonu, po ceste zastávka pod hradom Sümeg, ktorý bol vystavaný koncom 13. storočia kráľom Belom IV. a dodnes patrí k najzachovalejším v krajine. Cesta pozdĺž pobrežia Balatonu sa zastávkou v oblasti Badacsony, preslávené výrobou vína Badacsonyi Szürkebarát. Prehliadka Keszthely - najstaršie a najväčšie mesto na pobreží Balatonu, založené už v rímskom období. Najatraktívnejšie pamiatkou je krásny barokový zámok Festeticsovcov. Popoludní kúpanie v termálnych kúpeľoch v Hévíze (3 hodiny) - druhé najväčšie jazero s termálnou vodou na svete, s hladinou pokrytou leknami. Každú sekundu vyráža na povrch 420 litrov vody bohaté na síru, fosfor a minerálne látky. Večer návrat na ubytovanie, možnosť večere, nocľah (nie je nutné absolvovať tento program a možno využiť celý deň na pobyt v kúpeľoch v Bükfürdö). 3. deň: Po raňajkách celodenný pobyt v kúpeľoch Bükfürdő alebo odchod do mestečka Sárvár, ktoré je zaujímavé nielen svoju stredovekú vodnú pevností, ale najmä termálnymi kúpeľmi, ktoré patria k najmodernejším v Maďarsku - celodenné kúpanie. V popoludňajších hodinách odchod domov príjazd do Bratislavy okolo 20.00 hod.

Základná cena zahŕňa

dopravu luxusným autokarom, ubytovanie v dvojposteľových izbách v penzióne , 2x raňajky, služby sprievodcu a poistenie CK pre prípad úpadku.

Základná cena nezahŕňa

vstupné do termálnych kúpeľov, prípadné pobytové taxy , komplexné cestovné poistenie Fakultatívne:Balíček vstupov do Bükfürdő, Sárváru a Hévízu/Kehidy 38,- eur/ osoba, 3 x Bukfurdo 41,- eur/osoba, 2 x Bukfurdo + 1 x Sárvár 41,-€/osoba, 2 x večera 22,- eur /osoba Upozorňujeme, že v marcovom, aprílovom, októbrovej a novembrovom termíne je kúpanie v Hévíz nahradené kúpaním v Kehide.

Poznámky a informácie


Relaxačný víkend v troch najlepších termálnych kúpeľoch Maďarska, možno využiť aj ako trojdňový pobyt iba v Bükfürdő


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -