Vyhľadávanie zájazdu

Butterfly Beach Hotel *** Barbados OistinsTermíny a ceny

Butterfly Beach Hotel *** Barbados Oistins

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins - Popis: plážový hotel s 94 izbami a štúdiami sa nachádza na južnom pobreží Barbadosu blízkosti mesta Oistins. Vybavenie: reštaurácia, bar, bazén, 3 vírivky, slnečná terasa, práčovňa, kaderníctvo, zmenáreň, obchodík so suvenírmi. Pláž: dve piesočné pláže s priateľskou a uvoľnenou atmosférou priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: centrum vodných športov priamo na hoteli, v neďalekých mestách Oistins a St. Lawrence Gap, reštaurácie, bary, kluby, diskotéky. Stravovanie: raňajky formou bufetu, za príplatok. polpenzia (raňajky bufetom, večere výberom z menu alebo bufetom) alebo plná penzia (raňajky bufetom, obed servírované menu, večere servírované menu alebo bufet). Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón, klimatizácia, káblová TV, telefón, internetové pripojenie, trezor, stropné ventilátory, minichladnička, žehlička, rýchlovarná kanvica.

- Vrátiť úpravy späť

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet na Barbados na medzinárodné letisko Grantley Adams v južnej časti ostrova. Transfer do hotela podľa výberu, ubytovanie a nocľah.

deň 2 - POBYT NA BARBADOSE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť fakultatívnych výletov - odporúčame výlet okolo ostrova vrátane návštevy veľmi zaujímavého východného pobrežia, hlavného mesta Bridgetowne, zviezť sa na niektoré z výletných lodí, návštevu kriketového zápasu či využiť ponuku niektorého z golfových ihrísk. Taktiež odporúčame návštevu Mini Heritage Village - ukážky kultúrneho a historického dedičstva Barbadose či využiť nákupných možností v hlavnom meste ostrova v Bridgetowne. Pre odvážnejších možnosť požičania automobilu a poznávanie ostrova na vlastnú päsť.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Barbados - Viedeň, 7x nocľah s raňajkami alebo All Inclusive vo vybranom hoteli, transfery letisko - hotel - letisko, asistenciu partnerskej CK,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, turist. odlet. taxu (25, - BD, cca 20, - EUR), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR / os. / deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -